Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.maijs  


Rožu laukuma rekonstrukcijas laikā būs ierobežota satiksme Cēsu vecpilsētā

No š.g. 6.maija Cēsu vecpilsētā notiks Rožu laukuma rekonstrukcija, kuras laikā būs ierobežota transporta plūsma Rīgas ielā.

 

Rekonstrukcijas darbu laikā tiks slēgts Rīgas iela posmā gar Rožu laukumu. Cēsu pilsētas domes Komunālās nodaļas pārstāvis Didzis Ozoliņš min, ka nav paredzams, kad šis posms būs atvērts transporta plūsmai, bet nav plānots šo posmu slēgt ilgstoši, jo vecpilsētā nepieciešams iekļūt arī preču piegādātājiem.

 

Satiksme no Rīgas ielas būs novirzīta pa Baznīcas ielu uz Skolas ielu. Savukārt transporta kustība pa Lielo Katrīnas ielu, tāpat kā līdz šim, būs iespējama līdz Rīgas ielai.

 

Pēc rekonstrukcijas darbu pabeigšanas, kas plānota šā gada septembrī, transporta satiksme Rožu laukumā nebūs atļauta.

 

Autovadītāji ir aicināti būt iecietīgi un sekot līdzi uzstādītajām norādēm par iespējamajiem apbraucamajiem ceļiem.

 

 

Jau ziņots, ka šogad Cēsu pilsētas dome turpina pērn uzsākto darbu pie Rožu laukuma rekonstrukcijas. Ja darbu laikā netiks atklāti arheoloģiski izrakumi, darbus plānots pabeigt š.g. septembrī.

 

Pēc darbu pabeigšanas Rožu laukumā būs izveidota arī zema dizaina strūklaka, un tas tiks atvērts pilsētas iedzīvotājiem un visiem.

 

Kopējās rekonstrukcijas darbu izmaksas šogad paredzētas nepilnu 500 000 latu apmērā, ko veido aizņēmums no Valsts kases un plānotā valsts 200 000 latu mērķdotācija investīcijām infrastruktūras sakārtošanai pēc lēmuma pieņemšanas par iekļaušanos novadu apvienošanas projektā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv