Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 29.maijs   Vārda dienu svin: Maksis, Raivis, Raivo
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.maijs  


Bērnu un Ģimenes lietu ministrija piešķir finansējumu Cēsu pilsētas domes projektiem

Kā ziņots iepriekš, marta mēnesī Cēsu pilsētas dome iesniedza četrus projektu pieteikumus Bērnu un Ģimenes lietu ministrijas izsludinātajos projektu konkursos.

 

Jaunatnes politikas valsts programmas 2008.gadam ietvaros no 3 iesniegtajiem projektu pieteikumiem apstiprināti 2 – projekts „Kopā redzam tālāk”, ko īstenos Cēsu pilsētas Jauniešu domes aktīvisti un projekts „Drošība ar atbildību”, ko realizēs Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”, sadarbojoties ar Latvijas Pieredzes izglītības centru un Cēsu pilsētas Jauniešu domi.

 

Tāpat arī apstiprināts Valsts programmas bērna un ģimenes stāvokļa uzlabošanai 2008.gadam ietvaros izsludinātajā projektu konkursā iesniegtais projekts „Caur rotaļu uz veselību”. Tas nozīmē, ka piesaistīts papildus finansējums Rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem (Bērzaines ielā 16) materiāli tehnisko līdzekļu klāsta papildināšanai.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv