Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.maijs  


Cēsīs iespēja ierakstīt vēlējumu „Latvijas vienotības jostā”

Cēsis ir pirmā pilsēta Latvijā ārpus Rīgas, kur izvietoti divi akcijas „Latvijas vienotības jostas” īpaši veidotie galdi, lai visiem cēsniekiem, Cēsu rajona iedzīvotājiem un viesiem līdz novembrim būtu iespēja nodot laba vēlējumu Latvijai, tās nākotnei.

 

Akciju Cēsīs uzsāka 6.maijā, un pirmais savu laba vēlējumu Latvijai ierakstīja Cēsu pilsētas mērs Gints Šķenders, novēlot: „Lai pār Latvijas tautām mūžam miera un saticības saule spīd!” Vēlāk savu vēlējumu deva arī Cēsu skolēni un mūziķis Intars Busulis, kas šajā dienā uzstājās Cēsīs.

 

Šobrīd Cēsīs ir divi šādi – ar „Latvijas vienotības jostu” - aprīkoti galdi. Viens no tiem izvietots Cēsu Centrālajā bibliotēkā, kur tas nemainīgi atradīsies līdz pat novembrim, savukārt otrs ceļojošais galds ir izvietots Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā. Visām Cēsu pilsētas un rajona iestādēm, uzņēmumiem un rajona pašvaldībām ir iespēja šo galdiņu izvietot pašu organizētos publiskos un svinīgos pasākumos, piemēram, svētkos vai nozīmīgās jubilejās, izlaidumos, pagasta vai novada svētkos, rodot iespēju ikvienam latvietim nodot savu laba vēlējumu Latvijai. Lai vienotos par galdiņa izvietošanu ārpus Cēsu plisētas domes, lūgums zvanīt Ievai Karlsbergai t.26469249.

 

„Latvijas vienotības josta”

Akciju „Latvijas vienotības josta” uzsāka š.g.4.maijā plkst.14.00 Rīgā pie Brīvības pieminekļa. „Latvijas vienotības josta” ir izgatavota septiņu kilometru (7 km) garumā, 43 cm platumā, uz vienas no tās pusēm ir nodrukāta Lielvārdes jostas simbolika. Josta tiks sadalīta vairākos gabalos (22,5 vai 45 metru garumā) un ar 60 šai akcijai īpaši konstruētiem un aprīkotiem galdiem „Latvijas vienotības jostas” uzstādīšanai nogādāta katrā Latvijas rajonā, kur ikviens varēs ierakstīt savu sveicienu Latvijai. Akcija ilgs no 4.maija līdz 4.novembrim, tās idejas autors ir „Latvijas Avīze”. Akcijas noslēgums – 17.novembrī Rīgā pie Brīvības pieminekļa.

 

Attēlā: Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders nodod savu laba vēlējumu Latvijai: „Lai pār Latvijas tautām mūžam miera un saticības saule spīd!”

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv