Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 6.maijs  


Uzdāvini māmiņai brīvdienu Cēsu pils kompleksā!

Cēsu pils kompleksā, atzīmējot Mātes dienu, 10.maijā īpaša akcija - māmiņām, kas pils kompleksu apmeklēs kopā ar bērniem, ieeja bez maksas.

Bērnu vecumam nav nozīmes, bezmaksas ieeja pils kompleksā šajā dienā būs katrai māmiņai – piedāvājumā ietilpst Viduslaiku pilsdrupu apskate, izstādes Cēsu Vēstures un mākslas muzejā un Izstāžu namā, kā arī iespēja palūkoties uz pilsētu no pils torņiem.

Pils dārzā ir iespēja atpūtināt kājas un pamieloties ar savu līdzi paņemto mātes dienas kūku vai piknika maizītēm. Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs būs sagatavojis solus un galdus ģimeņu atpūtai. Piemērotos laika apstākļos darbosies lok šaušanas atrakcijas – būs iespēja pierādīt savām māmiņām precizitāti un veiklību.

Pils kompleksā darbojas Seno rotu kalve, kur katram bērnam būs iespēja iemēģināt roku seno monētu kalšanā un iepazīt rotu darināšanas vēsturi.

 

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs sveic visas māmiņas un vēl sirsnības pilnus svētkus!

 

 

Informāciju sagatavoja

Ieva Malceniece

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāja

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26542116

e-pasts: ieva.malceniece@cesis.lv 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv