Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 6.maijs  


Cēsnieku svētkiem – īpašs logo

Sešgadīgā Ralfa Rutkovska zīmētais logo aicinās ikvienu cēsnieku uz visām Cēsnieku svētku aktivitātēm, lai pēc ziemas klusuma kopīgi atmostos un līksmi nosvinētu pilsētas svētkus kopā.

 

Lai visprecīzāk attēlotu svētku norisi, skolotāja Marita Krūmiņa mazo gleznotāju studijā „Švīks”, kas sestdienās darbojas Cēsu Mākslas skolā, aicināja pašus mazākos atspoguļot „Cēsnieku svētkus” interesantā logo. Tā kā svētku noformējumā šogad īpaša nozīme būs baltajai krāsai un svētku kulminācija būs labdarības koncerts, kurā tiks popularizēta Cēsu stipendijas ideja, studijas bērniem tika dots uzdevums atspoguļot savu pilsētu un spārnus. Par visatbilstošāko zīmējumu tika atzīts sešgadīgā Ralfa Rutkovska logo, kurā attēloti Cēsu pilsētas nami un torņi kā spārni.

 

Mazo gleznotāju studijas „Švīks” skolotāja Marita Krūmiņa stāsta, ka visi bērni, kas nāk uz studiju ir ļoti cītīgi un talantīgi, tomēr šoreiz konkursā veiksmīgākais bija Ralfs Rutkovskis, kurš jau gadu apmeklē nodarbības. Skolotāja Ralfu raksturo kā uzņēmīgu puiku, kurš ātri, bet radoši strādā, un atzīst, ka viņam ir zelta rokas. Rutkovsku ģimene ārkārtīgi priecājas par dēla panākumu un Ralfa mamma saka, ka Ralfs ir puika ar „funktieri”. Ralfa zīmējumu stilizēja un publicitātes veidošanai pielāgoja māksliniece, arī cēsniece Madara Platā. Māksliniece atzīst, ka Ralfa zīmējums jau sākotnēji uzrunāja ar savu vieglumu un grafisko smalkumu. “ Likās, ka tas ir tieši tas, kas ir vajadzīgs šī gada Cēsnieku svētkiem, lai pieaugušie no bērniem mācītos gaišāk un vieglāk uztvert dzīvi,” zīmējuma iedvesmota atzīst Madara Platā.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pilsēta svētki, notiks maija beigās no 27.līdz 29.maijam un balstīsies uz kopīgi veidotām cēsnieku idejām un iniciatīvas! Pilsētas svētku svinības iecerētas kā plaša pasākumu programma trīs dienu garumā. Cēsnieku svētkus organizē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Pasākumu atbalsta Cēsu novada pašvaldība, reģionālais laikraksts „Druva”. 

Tiksimies Cēsnieku svētkos no 27. līdz 29. maijam!

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv