Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.jūnijs  


Cēsu delegācijas ārvalstīs

Šonedēļ uz ārzemēm devušās vairākas Cēsu pilsētas domes delegācijas sadarbības un attīstības veicināšanai un savstarpējo kontaktu nostiprināšanai.

No šā gada 4. līdz 6.jūnijam Zalcvēdelē Vācijā, Cēsnieki piedalās 28. Starptautiskajās Hanzas dienās. Uz Vāciju ddevusies Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra un Cēsu pilsētas domes delegācija, lai Cēsis svētkos pārstāvētu jau desmito reizi. Cēsnieki Hanzas dienas ietvaros piedalīsies Hanzas pilsētu ekonomikas forumā un Hanzas komisijas sēdē. Ar daudzveidīgiem tūrisma materiāliem un suvenīriem pilsēta tiks pārstāvēta arī Hanzas dienu tirgū. Katrs Cēsu namiņa apmeklētājs tiks aicināts novērtēt arī Cēsu uzņēmēju sarūpēto veselību spēcinošo medu, rupjmaizi, ķiploku grauzdiņus un liepziedu tēju. Pateicoties AS „Latvijas Balzams” atbalstam viesiem būs iespēja nogaršot arī Rīgas Melno balzamu.

 

Pieredzes apmaiņas braucienā no 4.līdz 10.jūnijām uz Ahimu (Vācijā) devusies Cēsu pilsētas domes un Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” delegācija, kas viesošanās laikā tiekas ar Ahimas kolēģiem izglītības un sociālajā jomā, lai pārrunātu kopīgu projektu attīstību un līdzšinējo darbību.

 

No 6.līdz 8.jūnijām uz Cēsu pilsētas sadraudzības pilsētu Rakveri (Igaunijā) dodas Cēsu pilsētas domes delegācija, atsaucoties uz Rakveres vadības uzaicinājumu apmeklēt pilsētu un tiktos ar tās vadību.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv