Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.jūnijs  


Atgādina par iespēju saņemt Latvenergo dāvanu kartes

Joprojām turpinās AS „Latvenergo” sociālā atbalsta kampaņas 2.posms. AS „Latvenergo” dāvanu kartes „Elektrības norēķinu karte – 53.70 LVL” izsniedz Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, un tā ļaus klientiem norēķināties par elektroenerģiju 53.70 LVL apmērā.

 

Elektrības norēķinu kartes var saņemt iedzīvotāji - sociāli mazaizsargātās ģimenes ar bērniem:

1.    Trūcīgās ģimenes ar bērniem (izņemot tās ģimenes, kas iepriekšējās akcijas ietvaros saņēmušas 2 kartes);

2.    Ģimenes ar bērniem – invalīdiem;

3.    Ģimenes ar audžubērniem un aizbildniecībā esošiem bērniem;

4.    Daudzbērnu ģimenes (kas nav saņēmušas tarifa kompensāciju 2400 kWh patēriņam).

Dodoties uz Aģentūru, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (Pase) un dokumenti, kas apliecina atbilstību mērķa grupai, kā arī ir jāzina elektroenerģijas piegādes līguma numurs, uz kuru vēlaties attiecināt dāvinājumu.

Papildus jāiesniedz/jāuzrāda:

·         Ja esat trūcīgā ģimene ar bērniem, tad sociālajā dienestā ir jāuzrāda izziņa par piešķirtā Trūcīgā  statusu un nepilngadīgo bērnu (līdz 18 gadu vecumam) dzimšanas apliecības.

·         Ja esat ģimene ar bērnu/iem invalīdu/iem, tad papildus jāuzrāda dokuments- apliecība, kas apliecinātu bērnam piešķirto invaliditāti;

·         Ja esat ģimene ar audžubērniem un aizbildniecībā esošiem bērniem, tad papildus jāuzrāda dokuments – Bāriņtiesas lēmums, kas apliecinātu bērnu nodošanu Jums aizbildniecībā, kā arī nepilngadīgo bērnu dzimšanas apliecības.

·         Ja esat daudzbērnu ģimene, tad papildus jāuzrāda nepilngadīgo bērnu dzimšanas apliecības.

Dāvinājuma kampaņas ietvaros viena mājsaimniecība var saņemt tikai vienu elektrības norēķinu karti, jo elektroenerģijas patēriņš tiek veikts mājsaimniecībā. Akcija turpināsies līdz pat 2013. gada 31.martam.

 

Lai saņemtu elektrības norēķinu karti, iedzīvotājiem jādodas uz Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests”, Bērzaines ielā 18 (2.stāvs), Cēsīs, trešdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 un no plkst. 13.00 līdz 18.00 vai arī uz Vaives pagasta pārvaldi ”Kaķukrogs”, pirmdienās no plkst. 8.30 līdz 12.00 un no 13.00 līdz 16.30, ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00 un no plkst. 13.00 līdz 17.00.

 

  

Informāciju sagatavoja:

Ance Saulīte

Cēsu novada

pašvaldības aģentūra

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

E-pasts: ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv