Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.jūnijs  


9.jūnijā Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sōla” aicina uz koncertu „Ar saulītes vainadziņ’ ”

2012. gada 9. jūnijā plkst. 15:00 Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sōla” aicina uz koncertu „Ar saulītes vainadziņ’ ” Cēsu Meža skolā. Šis ir pirmais no četriem koncertiem, ko “Sōla” dziedās pirms došanās uz Pasaules koru olimpiādi Sinsinati (ASV) jūlija sākumā.

 

Koris "Sōla" dosies uz Amerikas Savienotajām Valstīm, lai piedalītos lielākajā koru saietā pasaulē. "Sōla" piedalīsies gan trijās Pasaules koru olimpiādes kategorijās, gan konkursa reprezentācijas koncertā Musica Sacra, gan arī Rīgas kā nākamās olimpiādes norises vietas 2014. gadā prezentācijā.

 

Programmā dzirdēsiet latviešu tautas mūziku, sakrālo mūziku, kā arī dažādu latviešu un ārzemju komponistu oriģināldarbus. Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Kora sezonas noslēguma koncerts notiks 16. jūnijā Rīgā, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, kur korim “Sōla” pievienosies Gēteborgas universitātes koris “Unikorus”.

 

Koris “Sōla” ir dibināts 1998. gadā, un to vada kora mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons. “Sōla” ir viens no pēdējos piecos gados augstāk vērtētajiem latviešu amatieru kolektīviem un ir saņēmis atzinību par savu muzikālo izpildījumu ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Šogad koris ieguva 3. vietu ikgadējā Rīgas jaukto koru tarifikācijas skatē.

 

Koru olimpiāde ir lielākais koru saiets pasaulē. Šogad tajā piedalīsies 360 kori no 48 valstīm, sacenšoties 23 dažādās kategorijās. “Sōla” ir vienīgais koris, kurš šogad grandiozajā olimpiādē pārstāvēs Latviju.

 

 

 

Papildu informācija:

Ilze Tormane

Mob. tālr.: 29444155

www.sola.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv