Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.jūlijs  


Izglītības darbinieki no Austrijas darbosies kopā ar Cēsu pirmsskolas vecuma bērniem

Cēsis no 6. līdz 11.jūlijam apmeklē Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Comenius projekta dalībnieki un koordinatori Mobilitāte – vadības studiju ietvaros, lai iegūtu Cēsu pieredzi darbā ar pirmskolas vecuma bērniem, mācību metodēm pirmsskolas izglītības iestādē un novērtētu arī Latvijas kultūras tradīciju saglabāšanu.

 

Svētdien, 6.jūlijā, Cēsīs ierodas ES Mūžizglītības programmas Comenius projekta koordinatore no Austrijas, Gfēlas 1.bērnudāra direktore Eva Lechnere un Rorendorfas bērnudārza direktore Karīna Zorn, kas jau pirmdien, 7.jūlijā apmeklēs pirmsskolas izglītības iestādi Priekuļu pagastā ”Mežmaliņa” un Jāņmuižas pirmsskolas izglītības iestādi. Savukārt trešdien, 9.jūlijā, ārzemju kolēģi darbosies kopā bērniem Cēsu 4.pirmsskolas izglītības iestādē.

 

Piektdien 11.jūlijā, delegāciju papildinās vēl pieci Austrijas pirmsskolu izglītības iestāžu darbinieki un klātienē apskatīs Cēsu pirmskolas izglītības iestādes, tiksies ar kolēģiem un dalīsies pieredzē par audzināšanas darbu dažādās valstīs.

 

Ārvalstu delegācija vizītes laikā Latvijā apmeklēs arī Deju svētku koncertu un Svētku lielkoncertu Rīgā.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Cēsu pilsētas dome

Tālr. +371 64121677

Mob. +371 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv