Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 6.jūlijs  


Iedzīvotājiem ir daudz jautājumu pašvaldības speciālistiem

Cēsu novada pašvaldībā ir uzsākta divu nozīmīgu dokumentu – Teritorijas plānojuma un Attīstības programmas izstrāde. Tāpēc pašvaldības speciālisti tiekas ar iedzīvotājiem, lai diskutētu un uzklausītu viedokļus par novada attīstības prioritātēm.

  Cēsis jau ir notikušas desmit tikšanās. Pirmdien 4.jūlijā Cēsu Jaunajā pilī  vecpilsētas un centra iedzīvotāji varēja noskaidrot, kas plānots šajā pilsētas daļā. Lai arī tikšanās dalībnieku skaits bija neliels, diskusija izvērtās spraiga. Cēsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Dita Trapenciere un arhitekts Jānis Zlaugotnis iezīmēja turpmākās attīstības vadlīnijas. uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēja arī novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs.

 Jautājumu bija daudz -  par ielu tīklu un transporta kustības organizāciju, lai atslogotu centru, vai paredzēta automašīnu un autobusu stāvlaukumu izbūve, par vecpilsētas namu sakārtošanu, elektrības un gāzes pieslēguma nodrošinājumu vecpilsētā, kritiskas piezīmes tika izteiktas par Kultūras centra rekonstrukcijas projekta neatbilstību centra arhitektoniskai videi. iedzīvotājiem rūp Cēsu klīnikas turpmākā attīstība, kad sāksies sen iecerētā tirgus apbūve un citi jautājumi.

 Nākošajā nedēļā diskusijas noritēs Vaives pagastā. Pirmdien 11.jūlijā - Vaives pagasta  Rīdzenes bibliotēkā ar Rīdzenes iedzīvotājiem, 12.jūlijā - Līvu skolā. Tikšanās sāksies pulksten 17.30.  Tikšanās Vaives pagasta pārvaldē „Kaķukrogā” notiks 11.jūlijā pulksten 10.00. Jūlijā „Latvijas Fakti” veic Cēsu novada iedzīvotāju telefonisku aptauju, lai noskaidrotu kā tiek vērtēta pakalpojumu pieejamība un kvalitāte.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv