Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 6.jūlijs  


Nodibina biedrību „Vidzemes kultūrvēsturiskā mantojuma pētniecības centrs”

Trešdien, 29.jūnijā, Vidzemes Augstskolā tika dibināta biedrība „Vidzemes kultūrvēsturiskā mantojuma pētniecības centrs” ar mērķi - pētīt un popularizēt Vidzemes kultūrvēsturisko mantojumu Latvijas un Eiropas kontekstā un atklāt Vidzemes reģionālās identitātes veidošanās procesus.

 

Biedrības izveidē piedalījās dibinātāji un biedri: Turaidas muzejrezervāts, Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs, Pašvaldības aģentūra „Cēsu kultūras un Tūrisma centrs.” Biedrības valdes priekšsēdētāja vietniece, Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja vadītāja Dace Tabūne pauž gandarījumu par jaunām iespējām pētniecisko darbu koordinēšanā Vidzemē, piesaistot spēkus ne tikai no Latvijas, bet arī Eiropas valstīm.

 

Biedrības valdes priekšsēdētāja Vidzemes Augstskolas Valodu studiju un eksaminācijas centra vadītāja, Dr. phil. Beata Paškevica atzīst, ka doma par pētniecības centru virmojusi jau sen, bet grūtības bijušas atrast pareizo juridisko formu, lai biedrība varētu pilnvērtīgi pildīt savus mērķus un uzdevumus.

 

Biedrībā var iestāties jebkura rīcībspējīga fiziska un juridiska persona vai tiesībspējīga personālsabiedrība, kas aktīvi atbalsta Biedrības mērķus, iesniedzot noteiktas formas rakstisku pieteikumu. Biedrības „Vidzemes kultūrvēsturiskā mantojuma pētniecības centrs” statūtus skatīt http://www.cesis.lv/faili/26-05-2011_3.htm

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv