Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 6.jūlijs  


Rāmuļos notiks jauno vides pētnieku vasaras ekspedīcija

Bērnu vides skola meklē atbalstu Labiedarbi.lv projektu konkursā, lai iegūtu finansējumu vasaras mācību ekspedīcijas rīkošanai. Augustā ir plānots organizēt 5 dienu vasaras mācību ekspedīciju 60 jaunajiem vides pētniekiem un skolotājiem Cēsu novada Rāmuļu pamatskolā.

Ekspedīcijas laikā tiks veikti pētījumi dabas objektos Gaujas nacionālajā parkā, notiks izzinošas darbnīcas un speciālistu lekcijas. Ekspedīcijā iegūtie dati tiks ievadīti interneta datu bāzē, tādējādi papildinot skolām pieejamos vides kvalitātes rādītājus.

Projekta īstenošanai ir nepieciešams 1651 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens idejas atbalstītājs, (bez maksas) balsojot mājas lapā LabieDarbi.lv (http://goo.gl/Rb4k1) un sociālajā portālā draugiem.lv (http://goo.gl/1ECtL). Pašlaik projekts ar 128 balsu mazu/lielu atbalstu atrodas (pēdējā) 10. vietā. Balsot par šo projektu iespējams līdz mēneša beigām. Balsošana abos portālos ir sinhronizēta - neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos. Jūlija projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 7556 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.

Vairāk  informācijas par projektu Labiedarbi.lv:

 

www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

 

Informāciju sagatavoja:

 

Elīna Sprūde-Nesenberga

Labiedarbi.lv projekta asistente

Tālrunis: 66051666 vai            28805384

E-pasts: Elina.Sprude-Nesenberga@labiedarbi.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv