Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 6.augusts  


Dalies dzīvībā!

Bezatlīdzības asins donoru kustība nozīmē tiešu iedzīvotāju līdzdalību veselības aizsardzībā.

Bezatlīdzības asins donors ir valsts nacionālā bagātība.

Padomāsim vai kādam manam tuviniekam tuvākajā laikā nav nepieciešama operācija vai citas medicīniska rakstura manipulācijas, kurās nepieciešama asins pārliešana. Šī ir iespēja viņam vai kādam citam līdzcilvēkam palīdzēt!

Pirmdien 6. augustā no pl. 10.00 – 13.00 Cēsu pilsētas domes telpās varēs nodot asinis! Nepaej garām! (Informēju, ka par to Jums būs iespēja paēst sātīgas pusdienas asins nodošanas dienā par Ls 3,00, kurus Jums izsniegs pēc asins nodošanas un pie atvaļinājuma saņemt vēl vienu brīvu dienu klāt!)  

Bieži ir nācies dzirdēt jautājumu, kur lai lieku vecās drēbes, ārā mest žēl, bet citur nezinu kur likt.

Tāpēc ar Sarkanā Krusta atbalstu, tai pašā pirmdienā, 6. augustā, no pl. 13.00 – 15.00 Smilšu laukumā pie Autoostas būs iespēja nodot sev nevajadzīgās drēbes, kas ir izmazgātas, izgludinātas un salocītas.

Lūdzu atbalstiet Sarkanā Krusta aktivitātes un izmantojiet Jums sagādātās iespējas! Un informējiet par šo iespēju draugus, kaimiņus un citus!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv