Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.augusts  


Izsludināts otrais Cēsu kultūras projektu konkurss

2008.gada 6.augustā tiek izsludināts otrais Cēsu kultūras projektu finansēšanas konkurss, kura mērķi ir: noteikt Cēsu pilsētai piemērotākos un atbilstošākos kultūras projektus, kas veicinātu kultūrvides attīstību pilsētā; veicināt kultūras nozaru attīstību un jaunrades procesus, Cēsu pilsētas kultūras kontaktu attīstību, inovatīvu un starpnozaru projektu realizāciju; veicināt kultūras norišu daudzveidību un kvalitāti, kā arī kultūras vērtību izplatīšanu un to pieejamību plašai sabiedrībai.

 

Jau ziņots, ka pirmajā Cēsu kultūras projektu konkursā, kas norisinājās 2008.gada martā, atbalstīja dažādu jomu projektus par kopējo summu 10 000 Ls. Otrā konkursa nodrošināšanai Cēsu pilsētas dome piešķīrusi līdzvērtīgu finansējumu 10 000 Ls apmērā. Konkursā var piedalīties juridiskas un fiziskas personas, īpaši tiek aicinātas nevalstiskās organizācijas un individuālie pasākumu organizatori. Konkursā pretendenti var saņemt atbalstu līdz 50% no kultūras projekta budžeta, summā no 50 līdz 1000 Ls.

 

Projektu pieteikumi iesniedzami Cēsu Kultūras centrā, Raunas ielā 12, Cēsīs, līdz 2008.gada 29.augustam plkst.16:00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 19.septembrim mājas lapā www.cesis.lv sadaļā Kultūra, kā arī individuāli projektu pietecējiem. Projektus izvērtēs Cēsu pilsētas domes apstiprināta konkursa komisija, kuru veido Cēsu Kultūras centra, pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs” nodaļas Cēsu Vēstures un mākslas muzeja, Cēsu pilsētas domes Attīstības plānošanas nodaļas, Cēsīs darbojošās nevalstiskas organizāciju un kultūrizglītību iestādes pārstāvji.

 

Konkursa nolikums pieejams Cēsu Kultūras centrā, Raunas ielā 12, 3.stāvā, un Cēsu pilsētas interneta mājas lapā www.cesis.lv, sadaļā Kultūra/Projektu konkurss.

Informāciju un konsultācijas par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu var saņemt Cēsu Kultūras centrā, pa tel.64122431 un  64122922 ,  e-pastu: info@kulturcentrs.lv.

 

Papildu informācija:

Ilona Asare

Cēsu Kultūras centrs

Tel.64122431

ilona@kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv