Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.augusts  


Turpinās Festivāla ielas rekonstrukcija un satiksmes plūsmas ierobežojumi

No 11. līdz 18. augustam, sakarā ar rekonstrukcijas darbu veikšanu Cēsīs, Festivāla ielā, slēgta transporta kustība Festivāla un Dzintara ielas krustojumā. Transporta satiksmei joprojām atvērti Festivāla un Lenču, kā arī Festivāla un Niniera ielas krustojumi.

 

Šobrīd darbi turpinās ielas rekonstrukcijas pirmajā posmā no Lenču līdz Niniera ielai. No 18.augusta šajā ielas posmā tiks uzsākti asfaltēšanas darbi, un pēc 21.augusta būs atļauta visa veida transporta kustība.

 

Rekonstrukcijas darbus otrajā ielas posmā no Niniera līdz Dzintara ielai uzsāks pēc 21.augusta un plāno pabeigt līdz 30.septembrim. No 11.augusta šajā posmā sāksies ielas seguma demontēšanas darbi, tāpēc šis ielas posms būs slēgts visa transporta satiksmei.

 

Transporta kustība abos Festivāla ielas posmos ir atļauta ielas rekonstrukcijas darbu veicējiem, operatīvajam un apkalpojošajam transportam, kā arī Festivāla ielas iedzīvotājiem tiek nodrošināta piekļuve saviem mājokļiem.

 

Jau ziņots, ka jūlija sākumā Cēsīs uzsāka apjomīgus Festivāla ielas rekonstrukcijas darbus, kas paredz ne tikai ielas braucamās daļas seguma, bet arī visas braucamās daļas pamatnes izbūvi, lietus notekūdeņu sistēmas ierīkošanu, gājēju un veloceliņa izbūvi, kā arī apgaismojuma uzstādīšanu.

 

Rekonstrukcijas darbu laikā Festivāla ielu iespējams apbraukt pa Akmens ielu, Valmieras ielu, Niniera ielu. Autovadītāji aicināti sekot līdzi norādēm par iespējamām apbraucamajām ielām un būt iecietīgiem pret rekonstrukcijas darbu laikā veiktajām satiksmes kustības izmaiņām un ierobežojumiem.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv