Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.augusts  


Aicina NVO apgūt finanšu piesaistes prasmes


Piektdiena, 06 augusts 2010 01:07  

Valmieras novada fonds augustā uzsāk jaunu apmācību ciklu Vidzemes nevalstiskajām organizācijām. Pirmā nodarbība – līdzekļu piesaiste un finanšu avotu dažādošana – notiks piektdien, 13. augustā, Valmierā. Ikviens interesents ir aicināts piedalīties un kopā ar citām NVO gūt jaunas iemaņas un idejas darbā ar ziedotājiem, saimniecisko darbību un projektu sagatavošanu.

Vēl augustā un līdz pat oktobrim notiks vairāki citi semināri: par jaunu nevalstisko organizāciju (NVO) dibināšanu un sabiedriskā labuma statusu, par savas misijas īstenošanu un stratēģisko plānošanu, kā arī par NVO grāmatvedību. Visas četras tēmas tiks atkārtotas Valmierā, Valkā un Alūksnē, ļaujot organizāciju aktīvistiem izvēlēties sev ērtāko norises vietu un laiku. Visas nodarbības būs bez maksas.

Uz pirmo nodarbību par līdzekļu piesaisti NVO pārstāvjus aicinām pieteikties līdz 12. augustam. Sīkāka informācija par pieteikšanos, kā arī pilns semināru norises grafiks pieejams Valmieras novada fonda mājas lapā www.vnf.lv.

Paralēli semināriem pieejamas arī individuālas konsultācijas par divām tēmām: par NVO grāmatvedību un juridiskajiem jautājumiem – dokumentu sagatavošanu, noformēšanu, sapulces rīkošanas kārtību, efektīvu organizācijas pārvaldību utt. Uz konsultācijām iepriekš jāpiesakās Valmieras novada fondā pa tālruni 64281792.

Aicinām NVO no Valmieras apkaimes un visas Vidzemes izmantot šo iespēju un bez maksas rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, lai arvien sekmīgāk sasniegtu savus mērķus, uzlabotu darbību un spēcīgāk strādātu mūsu sabiedrības labā! Šo iespēju nodrošina un finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds, kuriem pateicoties šajā rudenī notiks vēl daudzas aktivitātes, par kurām informēsim tuvākajā laikā.

Informāciju sagatavoja:

Ansis Bērziņš, VNF valdes priekšsēdētājs

Tālrunis: 26136756, 64281792;

e-pasts:   vnf@vnf.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 http://www.vnf.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv