Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.augusts  


31.augustā Harijs Spanovskis un Andris Bērziņš filmā „Raganu mēnesis”

Filma „Raganu mēnesis“ ir stāsts kā cilvēks, nonākot smagā alkohola atkarībā, ir gatavs mainīties un pārvērtēt savu dzīvesveidu. Filmas centrā - divi pazīstami un tautā iemīļoti latviešu aktieri – Harijs Spanovskis un Andris Bērziņš -  atklāti stāsta par savām atkarībām un to, kā viņu dzīvesveids novedis pie pašreizējās situācijas un kāda ir viņu dzīve šobrīd.

 

Filmas idejas avots ir paši aktieri, kuri, vēloties uzlabot savu veselību, ikdienā apmeklē dziedniekus. Protams, mēs nevar apgalvot, vai dziednieki abus filmas varoņus izārstēs, vai tas būs ātrs vai ilgs process, vai arī paši varoņi nonāks pie kādas jaunas atklāsmes par savu stāvokli un, cik tālu viņi būs gatavi risināt savas problēmas, meklēt vainīgos, atļauties pasmieties par sevi. Kameras fokusā ir paši varoņi un, protams, dziedinātāji, “raganas” būs tikai fons, uz kura  izceļas abi filmas personāži, citā gaismā parādās komponists Raimonds Pauls, kurš arī ir viens no filmas varoņiem. Filma ir ar melnā humora elementiem.

 

Projekta komanda: Una Celma – režisore, Dace Siatkovska – projekta vadītāja un producente, Aleksandrs Grebņevs – operators, Jevgēņijs Kobzevs – skaņas režisors un skaņas operators, komponists Raimonds Paiks.

 

Sākot ar 2012. gada augustu, filmu paredzēts demonstrēt kinoteātrī „Forum Cinemas”, un reģionālajos kinoteātros.

 

Cēsīs filmu demonstrēs 31.augustā plkst.19:00 Cēsu Izstāžu namā.

Biļetes cena: Ls 1,-

Biļetes varēs iegādāties pirms pasākuma norises vietā. 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv