Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.septembris  


Labas pārmaiņas Rīdzenē

 

            Vaives pagasta Rīdzenes ciematā veikta puskilometru garās Ezera ielas rekonstrukcija. Atjaunots brauktuves segums, izbūvētas ietves apgaismojums. Lai atzīmētu šo notikumu, ceturtdien 2.septembrī tika rīkoti nelieli ielas atklāšanas svētki. Svētku galvenais akcents – pateikt paldies darba veicējiem, uzņēmuma „Ceļinieks 01” darbiniekiem par godam paveikto darbu.

            Ezera ielas rekonstrukcijas projekts tika izstrādāts jau pirms diviem gadiem, taču tā īstenošana aizkavējās. Tas izrādījās ieguvums, jo krīzes laikā būvdarbu cenas ir ievērojami kritušās un izdevās ietaupīt daļu no 150 tūkstošiem latu, ko ar Lauku  atbalsta dienesta starpniecību izdevās piesaistīt no Eiropas atbalsta fonda lauku teritoriju attīstībai. Ar novada vadību vienojāmies, ka ietaupītie līdzekļi ir  jāliek lietā un ātri izstrādājām un saņēmām apstiprinājumu projektam par aktīvās atpūtas parka izveidi Rīdzenē. Projekts paredz izveidot sporta laukumu un asfaltētu klāju ar rampām skeitbordam un skrituļslidošanai. Projekta izmaksas ir 50 tūkstoši latu un to paredzēts īstenot jau šoruden.

            Uzsākot jauno mācību gadu, patīkamas pārmaiņas pieredz Rāmuļu pamatskolas pedagogi un audzēkņi. Pašvaldības ēku energoefektivitātes uzlabošanas projekta ietvaros, tiek veikta skolas siltināšana. To dara būvfirmas „Bazalts” amatnieki un darbi jau tuvojas noslēgumam. Par pašvaldības līdzekļiem tiks sakārtoti arī skolas sanitārie mezgli.  Tātad Vaives pagastā dzīve iet uz augšu!

Novēlu visiem pedagogiem, skolēniem un vecākiem raženu jauno mācību gadu!

 

Vaives pagasta pārvaldes vadītāja

Valda ZaļaiskalnaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv