Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.septembris  


Cēsnieki balso par novadā attīstāmiem projektiem

Izstādē „Cēsu uzņēmējs 2010”, kas norisinājās pagājušajā nedēļas nogalē, Cēsu novada pašvaldības informatīvajā stendā iegriezās gandrīz 800 apmeklētāju, kuri aktīvi uzdeva jautājumus pašvaldības speciālistiem un domes deputātiem, kā arī balsoja par piedāvātajām septiņām novadā attīstāmām jomām.

 

Visvairāk jeb 25% apmeklētāju balsoja par sporta laukumu un stadiona rekonstrukciju, 20 procenti jeb 158 balsis tika dotas par veloceliņu attīstību, 132 iedzīvotāji (17,4%) balsoja par slimnīcas un poliklīnikas rekonstrukciju, 13% - par vecpilsētas ielu sakārtošanu, 10,5% - par ražošanas teritoriju attīstīšanu, 9% par atpūtas teritoriju izveidi pie daudzdzīvokļu mājām, bet vismazāk jeb 3% balsoja par jaunu sociālo pabalstu un pakalpojumu izveidi.

 

Tāpat arī apmeklētāji uz vietas noskaidroja ar komunālo jomu un remontdarbiem saistītus jautājumus. Iedzīvotāji vēlējās zināt, kad tiks remontētas un asfaltētas ielas gar viņu mājām, kad tiks salabotas bedres pilsētas ielās, kāpēc bijuši maz kultūras pasākumi, kāpēc pilsētā nedeg apgaismojums, kādus sociālos pabalstus iespējams saņemt un daudzus citus ar sadzīvi saistītus jautājumus. 

 

Iedzīvotāji izmantoja iespēju uz vietas, bez iepriekšēja pieraksta tikties ar novada domes vadību un deputātiem.

 

Pašvaldības stendā bija iespējams saņemt jaunāko laikraksta „Cēsu Vēstis” numuru, jaunāko pašvaldības kontaktu bukletu „Zvani un uzzini!”, ūdensvada un sadzīves kanalizācijas izbūves un rekonstrukcijas plānu, kurā norādītas ielas un laika periodi, kuros tur notiks remontdarbi, kā arī sociālās palīdzības un pakalpojumu bukletu. Jāpiezīmē, ka visus minētos materiālus iespējams pastāvīgi saņemt pašvaldības administratīvajā ēkā Cēsīs, Bērzaines ielā 5.

 

Cēsu novada pašvaldība augsti vērtē iedzīvotāju aktivitāti un ir pārliecināta, ka kopīgi diskutējot un apzinot nepieciešamības, ir iespējams veiksmīgi strādāt un attīstīt novadu tā, lai celtu kopējo labklājību un dzīves līmeni.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.twitter.com/cesis_lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv