Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.septembris  


Konkursa " Sabiedrība ar dvēseli" projekts finiša taisnē

Viens no projektiem šajā konkursā ir LKLSSB* Cēsu nodaļas  projekts No sirds uz sirdi.  Projekta ietvaros mūsu Radošās darbnīcas rokdarbnieces ir ieguvušas līdzekļus, lai iegādātos visu vajadzīgo (dzijas, audumu, dekupāžas un pērļošanas materiālus), kas ir nepieciešams skaistu darinājumu radīšanai.

 

Projekta mērķi bija šādi:

 - Pilnveidot Radošās darbnīcas amatieru meistarību un ar jauniegūtām prasmēm veidotos darinājumus ziedot labdarības mērķiem.

 - Saražot amatiermākslas darinājumus (cimdus, zeķes, čības, cepures, šalles, iepirkumu tīkliņus, glezniņas dekupāžas tehnikā) projekta tāmē plānotajā daudzumā, lai izmantotu tos senioru godināšanai atbilstoši Cēsu Sociālā dienesta un LKLSSB Cēsu nodaļas vajadzībām.  

 

Projektu finansē Cēsu novada pašvaldība un Nīderlandes fonds KNHM. Projekta dalībnieces - vienpadsmit  čaklo roku meistares Ināras Berozas vadībā dāsni dāvā savu laiku, darbu, izdomu un sirds siltumu, lai viņu radītie darinājumi gada nogalē priecētu dāvanu saņēmējus- Cēsu vecļaudis. Projekts noslēdzas septembrī,  un  tā ietvaros atbilstoši plānotajam  kopumā ir tapuši 215 skaisti amatiermākslas darinājumi. 

 

 

Maruta Valaine

Projekta koordinētāja

tel. 26833378

 

* Latvijas kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības (LKLSSB) Cēsu nodaļa

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv