Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.oktobris  


Radošo darbu konkurss pirmsskolas iestāžu audzēkņiem

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs izsludina radošo darbu konkursu pirmsskolas iestāžu audzēkņiem ,,Māmiņ, tēti, sargā mani...”

 

Konkurss rīkots ar mērķi radīt bērniem drošu vidi, veicinot vecāku atbildību, uzrunājot viņus caur bērna emocijām, domām un darbiem.

 

Konkursa radošo darbu tēma ir situācijas, veidi un rīcība kā vecāki var pasargāt savus bērnus no fizisku un emocionālu traumu gūšanas.

 

Konkursā iesaistīties var ikviens Cēsu rajona pirmsskolas izglītības iestādes audzēknis.

 

Konkursa nosacījumi paredz, ka audzēknis var iesniegt tikai vienu darbu; darba izpildīšanas tehnika un izmēri nav ierobežoti. Darbiem, kuri nav izpildīti uz papīra vai izpildīti pēc oriģinālas tehnikas, jābūt piemērotiem izkāršanai izstādē; darbam jāpievieno īss idejas izklāsts rakstveidā un pie darba jānorāda autora vārds, uzvārds, pirmsskolas izglītības iestāde, vecums, kā arī skolotājs un viņa kontaktinformācija.

 

Vērtēšanas komisija, kurā ietilpst Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra pārstāvis, pirmsskolas izglītības iestādes metodiķi un mākslinieks, darbus vērtēs pēc tā, kāda ideja, doma vai problēma ar darbu tiek izteikta, kā arī darba oriģinalitāti un radošumu.

 

Konkursam izstrādātos darbus jāiesniedz/jānosūta Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centram Rīgas ielā 23, Cēsis, LV-4101. Iesniegšanas termiņš līdz 2008.gada 4.novembrim plkst. 18.00.

 

Labākie darbi vairākās kategorijās iegūs balvas, un katrs dalībnieks saņems atzinības rakstu par piedalīšanos.

 

Konkursu organizē Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs sadarbībā ar Cēsu pilsētas domi.

 

Pēc statistikas datiem, Latvijā bērnu un jauniešu mirstība ārējo cēloņu dēļ ir daudz augstāka nekā vidēji ES valstīs. Vecumā no 0-9 gadiem bērnu invaliditāti un mirstību pamatā izraisījusi nepietiekama uzraudzība. Latvijā apmēram 100 bērnu (0-15g.) gadā kļūst par invalīdiem ārējo cēloņu dēļ. Traumas gūšanas vietu struktūrā pirmā vieta ir MĀJAS (0-4 gadiem 79% traumu iegūtas mājās) Biežākie traumu veidi bērniem 0-9 gadiem: vaļējas brūces (40%), sasitumi, lūzumi (25%) un apdegumi, applaucējumi (12%). Biežākās traumas, kuru dēļ pirmsskolas vecuma bērni kļūst par invalīdiem, ir galvas un acu traumas, apdegumi.

 

Papildus informācija par konkursu: tālrunis 64161457, 28376765 e-pasts: vesels@dome.cesis.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv