Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 28.janvāris   Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.oktobris  


Apkopoti pieteikumi ZAAO vides projektam „Cilvēks vidē”

Ir noslēgusies pieteikšanās ZAAO rīkotā vides projekta „Cilvēks vidē” aktivitātēm, kad skolas un bērnudārzi no Cēsu, Limbažu, Valkas un Valmieras rajoniem ir izvērtējuši un piesakās projekta aktivitātēm, ko šajā mācību gadā plānots realizēt.

 

Šī gada aktivitātēm pieteikušās 62 skolas un 22 bērnudārzi. Lielu atsaucību guvuši radošie konkursi „Audumu maisiņu apgleznošana” un „Pasakas par atkritumiem mežā”, kā arī praktiskais konkurss „Atkritumu dienasgrāmata”, kurā skolēni pievērsīs uzmanību preču patēriņam un atkritumu sastāvam ikdienā.

 

Mācību gadam uzsākoties jau 5 skolēnu grupas ir apmeklējušas reģionālo sadzīves atkritumu noglabāšanas poligonu „Daibe”.

 

Kā ierasts, projekta „Cilvēks vidē” rīkotās aktivitātes norisināsies visu mācību gadu un noslēgsies pavasarī ar projekta noslēguma pasākumu, kurā skolas un bērnudārzi dalīsies pieredzē par paveikto darbu.

 

SIA ZAAO ir pašvaldību dibināta organizācija ar mērķi sniegt kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Cēsu, Limbažu, Valkas un Valmieras rajonos. Uzņēmums veido uz ilgtspējīgu attīstību balstītu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, ar to saprotot ne tikai apkārtējai videi un cilvēkiem drošu atkritumu savākšanu un noglabāšanu, bet arī atkritumu šķirošanu un dabas resursu taupīšanu.

 

 

Sīkāka informācija:

 

Ieva Veģere

SIA ZAAO vides izglītības speciāliste

Tālr. 642 81250

Mob. tālr. 29106330

E-pasts: ieva.vegere@zaao.apollo.lv

 Informāciju sagatavoja:

 

Kaspars Pabērzs

SIA ZAAO attīstības daļas vad. vietn.

Tālr. 642 81250

Mob. tālr. 29121093

E-pasts: kaspars.paberzs@zaao.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv