Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.oktobris  


Darba kalendārs 6.-10.oktobris

Otrdiena, 7.oktobris

  • Attīstības komisijas darba sēde plkst.10.00

  • Cēsis 7.un 8.oktobrī apmeklēs 10 Vācijas un Dānijas izglītības iestāžu vadītāji-eksperti, kas klātienē novērtēs Cēsu izglītības iestādēs izmantotās tehnoloģijas mācību procesa efektivitātes paaugstināšanai. Plkst.11.00 izglītības eksperti viesosies arī Cēsu pilsētas domē, kur tiks iepazīstināti ar dažādiem rādītājiem un faktiem par pilsētu. Vēlāk delegācija apmeklēs gan Cēsu Valsts ģimnāziju, gan Cēsu 2.pamatskolu un citas izglītības iestādes.

  • Sakarā ar ielas remontdarbu norisi, no 7. līdz 9.oktobrim ierobežota transporta kustība Cēsīs, Valmieras ielas posmā no Niniera ielas līdz Dzintara ielai (šajā posmā būs atļauta transporta kustība tikai virzienā uz Vienības laukumu). Autovadītāji aicināti būt iecietīgi un saprotoši. Ielas posmu iespējams apbraukt vadoties pēc uzstādītajām ceļa zīmēm.

 

Ceturtdiena, 9.oktobris

  • Izglītības kultūras un sporta komitejas sēde plkst. 9.00
  • Tautsaimniecības komitejas sēde plkst.10.00
  • Transporta komisija plkst.11.00
  • Finanšu komitejas sēde plkst.15.00

 

Piektdiena, 10.oktobris

  • Būvvaldes sēde plkst. 13.00

  • 10.oktobrī Cēsīs viesosies Īpašu uzdevumu ministre elektroniskās pārvaldes lietās Signe Bāliņa. Vizītes laikā ar ministri tiksies Cēsu izglītības iestāžu vadītāji, izglītības speciālisti, IT un informātikas pedagogi, lai pārrunātu Latvijas izglītības informatizēšanas sistēmas aktualizēšanu. Vēlāk tikšanās laikā ar pašvaldības darbiniekiem plānots diskutēt par pašvaldību informatizēšanas sistēmas attīstību. Tikšanās notiks Cēsu 2.pamatskolā un tajā piedalīsies arī Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs, Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina, IT nodaļas vadītājs Gints Gārša un Cēsu 2. pamatskolas direktors Ojārs Bicāns.


Informācijai:

  • Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs izsludina radošo darbu konkursu pirmsskolas iestāžu audzēkņiem ,,Māmiņ, tēti, sargā mani...” Konkurss rīkots ar mērķi radīt bērniem drošu vidi, veicinot vecāku atbildību, uzrunājot viņus caur bērna emocijām, domām un darbiem. Konkursa radošo darbu tēma ir situācijas, veidi un rīcība kā vecāki var pasargāt savus bērnus no fizisku un emocionālu traumu gūšanas. Konkursā iesaistīties var ikviens Cēsu rajona pirmsskolas izglītības iestādes audzēknis. http://www.cesis.lv/?k=99909&da=06&m=10&y=2008&kid=4484

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv