Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 6.oktobris  


Cēsu baltais Mēness koris nepadosies

4.oktobra TV3 šova Koru Kari2 skatītāju balsojums pārsteidza daudzus, sevišķi tos,kuri līdzi juta un balsoja par Cēsu balto Mēness kori. Temperamentīgā, trakulīgā serbu valodā izpildītā dziesma pozitīvi uzlādēja ne tikai publiku studijā, bet arī žūriju un pārējos koru dalībniekus. Tāpēc jo lielākā neizpratnē pēc balsojumu rezultātu paziņošanas bija arī pats kora vadītājs Ingus Ulmanis, kurš spēja vien pateikt:” Bet man likās, ka mēs labi nodziedājām.” Tas vēlreiz apliecina, ka skatītāju balsojums ir nozīmīgs un izšķirošs, un katrs balsojums sniedz iespēju korim palikt šovā.

 

1.novembrī izbalsotajiem koriem būs otra iespēja atgriezties TV3 šovā Koru Kari2! Visu izšķirs skatītāju balsojums! Cēsu baltais Mēness koris nepadosies, un aicinājums cēsniekiem atbalstīt savējos – ar uzmundrinājumiem ikdienā, labiem vārdiem, novēlējumiem un balsojumu 1. novembra raidījumā!

 

Cēls ir arī Cēsu baltā Mēness kora mērķis. Uzvaras gadījumā, koris, savu balvu piešķirs Raiskuma sanatorijas internātpamatskolai. Raiskuma sanatorijas internātpamaskolā mācās un ārstējas 107 bērni ar fiziskās attīstības traucējumiem no visas Latvijas. Līdzekļi tiks izmantoti bērnu veselības nostiprināšanai un rehabilitācijai. „Mēs vēlamies palīdzēt bērniem ne tikai no Cēsīm, bet no visas Latvijas,” par mērķa izvēli saka Ingus Ulmanis. Balsojot par Cēsu kori, palīdzēsim arī bērniem ne tikai no Cēsīm, bet no visas Latvijas!

 

Cēsu Baltajā korī dzied cēsnieki un novadnieki: Madara Blūmere, Liene Mitre, Santa Lauceniece, Zane Jankuna, Ina Aizgale, Judīte Vāvere, Gunita Aļļena, Līga Konrāde, Kristaps Krafte, Vilnis Daņiļēvičs, Sandris Dubovs, Ivars Rausis, Mārtiņš Lācis, Andis Malējs, Edijs Bite un Dainis Pužulis.

 

Informācija par Cēsu kori atrodama http://www.tv3.lv/korukari/cesis 

 

Labus vārdus Cēsu korim un novēlējumus var atstāt www.draugiem.lv sadaļā http://www.draugiem.lv/special/kk/?selectedTab=1&icon&choir=4

 

Bildes no Cēsu Baltā Mēness kora aizkulisēm var apskatīt:     http://www.box.net/shared/9y10ud0rn1

http://www.box.net/shared/bnvymlyvnf

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv