Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 6.oktobris  


Iznācis Cēsinieku kluba 2009.gada rudens mēnešraksts

Šajās dienās iznācis biedrības Cēsinieku klubs 2009.gada rudens mēnešraksts, kurā var uzzināt par organizācijas paveikto pēdējos mēnešos un plānotajām iecerēm, kā arī vaigā skatīt jaunos biedrus un tuvāk iepazīt esošos biedrus.

 

Jaunajā mēnešrakstā vairāk uzziniet par jauniem projektiem, kurus Cēsinieku klubs sagatavojis pēdējos mēnešos un kas pretendē uz finansējuma saņemšanu grantu konkursos. To vidū viens no apjomīgākajiem projektiem – „Labāku rītdienu Cēsīm!”, ko plānots realizēt partnerībā ar Cēsu novada pašvaldību 2010.gadā, ja tiks saņemts finansējums no Sabiedrības integrācijas fonda. Tas paredz trīs aktivitātes – cēsnieku sociālā tīkla jeb līdzdalības portāla izveidi, 4 publisku diskusiju cikla rīkošanu, kā arī konferences organizēšanu projekta noslēgumā.

 

Rudens izdevumā varat vairāk uzzināt arī par jauniešiem veltīto projektu „Vienas profesijas dažādās sejas”, ko sadarbībā ar Cēsu novada jauniešu domi iecerēts uzsākt jau šajā mācību gadā un kura laikā plānots organizēt jauniešiem informatīvu un izglītojošu pasākumu virkni, ļaujot iepazīt, izvērtēt un padziļināti izprast populārāko profesiju patiesās iezīmes pirms tālākā karjeras ceļa izvēles un dokumentu iesniegšanas kādā no augstskolām.

 

Jaunajā mēnešrakstā varat iepazīties ar rezumējumu projektā „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014”, uzzināt vairāk par kluba biedru Arti Eglīti un jaunajiem biedriem, darbu gaitu projektā „Baltu baznīcu Cēsīm!”, „Keep our brains at home 2”, kluba biedru labajiem darbiem un citiem jaunumiem.

 

Cēsinieku kluba mēnešraksts joprojām meklē sev jaunu un skanīgu nosaukumu, kas atspoguļotu tā būtību un saturu. Savas idejas lūgums sūtīt uz e-pasta adresi: cesinieku.klubs@cesis.lv.

 

Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

http://www.cesis.lv/faili/CK_menesraksts_Nr.9_oktobris_2009.pdf

 

Foto. Cēsinieku kluba biedri, viesi un četrkājainais draugs 2009.gada 16.jūnijā uz Peldošās darbnīcas Andrejsalā.

 

 

Zane Siksnāne

Cēsinieku kluba mēnešraksta redaktore

E-pasts: cesinieku.klubs@cesis.lv

Tālrunis: 29480968Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv