Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 6.novembris  


Cēsu Kultūras centrs iesaistījies starptautiskā kultūras mantojuma mūzžizglītības projektā

Cēsu kultūras centrs kopā ar tā starptautiskajiem partnerim no Vācijas, Austrijas, Kipras un Turcijas uzsācis realizēt projektu „Kultūras mantojums un tā pirmavoti, inovācija un sadarbība Eiropā“, kas guvis Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Grundtvig atbalstu.

 

Projekta mērķis ir attīstīt un uzlabot pieaugušo izglītības metodes kultūras mantojuma apguvē, kā arī attīstīt starpkultūru dialogu. Katrs projekta partneris noteiks un pārskatīs kultūras mantojuma resursus savā reģionā, organizējot inovatīvas apmācības kultūras mantojuma izpratnes uzlabošanai pieaugušo auditorijai. Cēsīs nākamgada vasarā ir iecerēts organizēt viduslaiku darbnīcas, interaktīvā veidā apgūstot to laiku prasmes, kad Cēsu viduslaiku pils vēl ir bijusi apdzīvota un darbīga. Interaktīvajās nodarbībās piedalīsies ne tikai viesi no minētajām partnervalstīm, bet arī dažādu mazaizsargāto sociālo grupu iedzīvotāji, tādējādi padarot pieejamu kultūras mūžiglītību kultūras mantojumā visai sabiedrībai. Savukārt Cēsu pārstāvji projekta realizācijas divu gadu laikā iepazīsies ar darba metodiku, ko kultūras mantojuma izglītojošajās programmās izmanto organizācijas Vācijā, Austrijā, Kiprā un Turcijā.

 

Šis ir pirmais starptautiskais projekts, kura organizēšanā iesaistījies Cēsu Kultūras centrs un vērtējams kā lieliska iespēja attīstīt kultūras centra darbinieku prasmes, kas saistās ar starptautiskas sadarbības organizēšanu.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Asare

Cēsu Kultūras centrs

Tel.4122431, ilona@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv