Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.novembris  


RUDENS LAPU SAVĀKŠANAS BEZMAKSAS AKCIJA CĒSĪS TURPINĀS.

Cēsu novada pašvaldība un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA „ZAAO” atgādina, ka vēl līdz 16. novembrim norisinās rudens lapu savākšanas BEZMAKSAS akcija. Aicinām iedzīvotājus, uzņēmumus un pašvaldības iestādes izmantot bezmaksas zaļo atkritumu savākšanu un izvešanu.

Cēsu novada iedzīvotāji lapas un citus zaļos atkritumus var nogādāt Eko laukumos Lapsu ielā un Bērzaines ielā NEIEROBEŽOTĀ DAUDZUMĀ bez maksas. Mājsaimniecības, ka ir ZAAO klienti, EKO laukumos var saņemt vienu BIG BAG maisu un pieteikt tā izvešanu ko konkrētas adreses.

Daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāji var nogādāt lapas un citus zaļos atkritumus EKO laukumos bez maksas, vai saņemt desmit BIG BAG maisus un pieteikt to izvešanu no konkrētas adreses vai pieteikt lapu izvešanu no kaudzes. Atgādinām, ka kaudzēm jābūt no ielas vai piebraucamā ceļa viegli pieejamās vietās, tās nedrīkst kraut zem vadiem, zem koku zariem, lai būtu iespējams tās savākt. Ja lapu nav tik daudz, ieteikums tās salikt maisos, tā atvieglojot lapu savākšanu. Cēsu uzņēmumi bez maksas EKO laukumos var nodot zaļos atkritumus 3 m3 apjomā.

Aicinām nekrāt lapas mazās kaudzītēs ielu malās un īpašumu piegulošajās teritorijās, bet izmantot to bezmaksas savākšanu. Tāpat atgādinām, ka lapu izvešana ir jāpiesaka SIA „ZAAO”. Plašāka informācija pa tālruņiem 64281250, 29225862 vai e-pastu zaao@apollo.lv.

Sakopsim pilsētu valsts svētkiem!

Attēlā: Oktobra sniegs nu ir nokusis un var turpināt rudens lapu savākšanu.

Dace Laiva

Cēsu novada pašvaldības Ainavu arhitekte

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv