Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 6.decembris  


Zaudējums līderiem

Zaudējums līderiem

 

   Vakar 5.decembrī „Cēsis/Remarks” basketbolisti izbraukumā aizvadīja spēli ar LBL  pārliecinošo līderkomandu „Rīga 05”. Lai arī turnīra tabulā abas komandas ir blakus, rīdzinieku pārākums šaubas neradīja un mūsējiem ceturtais zaudējums 15 spēlēs 73 : 121.

    Pārliecinošu pārsvaru mājinieki iekrāja jau pirmajās divās ceturtdaļās un, lai arī cēsnieki veidoja ātrus un rezultatīvus uzbrukumus, samazināt rezultāta starpību viņiem neizdevās. Mūsējie netika galā ar „Rīgas” centriem Kasparu Bērziņu un Troju Ostleru. Rezultatīvākie „Cēsis/Remarks” komandā bija Artis Stankevičs – 17, Sergejs Kiseļovs – 12 un Ivo Pūce – 11 punkti. Sestdiena 10.decembrī pulksten 18.00 pilsētas sporta kompleksā mūsējie vēlreiz tiksies ar „Rīga 05”.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv