Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 6.decembris  


Diskusija par lielveikala būvniecību Cēsīs turpinās

Cēsu pilsētas domes sēdē 6.novembrī deputāti izskatīja jautājumu par SIA”TKM Latvija” lielveikala būvniecības ieceri Cēsīs, Piebalgas ielā 20, kā arī apstiprināja publiskās apspriešanas 1.redakcija rezultātus un nolēma pagarināt ieceres publisko apspriešanu.

 

Vairums Cēsu pilsētas Domes deputātu nolēma atbalstīt SIA”TKM Latvija” lielveikala būvniecības ieceri ar nosacījumu, ka projektam jāatbilst Cēsu pilsētas Transporta kustības organizācijas komisijas papildus izvirzītajām prasībām, kā arī Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas izvirzītajiem nosacījumiem. Deputāti piebilda, ka neiebilst būvniecības iecerei, gadījumā, ja tas netraucēs transporta un gājēju plūsmai plānotajā lielveikala atrašanās vietā. Pēc prasību ievērošanas un nosacījumu izpildīšanas būvniecības ieceri atkārtoti nodos publiskai apspriešanai.

 

Jāpiebilst, ka lielveikalu plānots celt Piebalgas un Lapsu ielas krustojumā, netālu no Cēsu Valsts ģimnāzijas.

 

CĒSIS – PILSĒTA, KAS RISINA

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv