Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.decembris  


„Cēsīs var!”: Jaunie uzņēmēji Cēsīs ir gatavi meklēt investorus visā Latvijā

 

 

Biznesa inkubatora „Magnus” un Cēsu novada domes organizētā biznesa ideju konkursa „Cēsīs var!” dalībnieki jeb jaunie uzņēmēji ir ieguvuši jaunas zināšanas par tirgus pozīcijas noteikšanu jaunam produktam, par investoru piesaistes prezentācijas struktūru un noformējumu interaktīvā lekcijā, ko vadīja viens no veiksmīgākajiem Latvijas pārdošanas ekspertiem Nikita Kellermans.

 „Investors ir tas cilvēks, kuram būs jāuztic jums sava nauda. Viņš nedarīs to tādēļ, ka jums ir glīts finanšu aprēķins vai apjomīgs naudas plūsmas pārskats. Tas viss ir otršķirīgi. Vispirms jāpārdod sevi, savu ideju, savu vīziju. Ja investoram būs interese par jūsu projektu, viņš pats uzdos papildu jautājumus un noskaidros visas nianses un detaļas. Bet ja Jūsu ideja nav pietiekami labi saprotama, nekādu papildu jautājumu nebūs, jo gluži vienkārši nevienam par to neradīsies interese,” skaidro mārketinga konsultāciju uzņēmuma „Republic Performance” vadītājs un pārdošanas eksperts Nikita Kellermans, kurš šogad ir darbojies arī nacionālā biznesa ideju konkursa „Ideju kauss 2010” žūrijā.

Lektora Nikitas Kellermana lekcija, kas norisinājās 2.decembrī Cēsīs, notika interaktīvā veidā un tika balstīta uz pārdošanas eksperta līdzšinējās, izpārdotās lekcijas „Prezentācijas un piedāvājumi – pārdošanas alfa un omega” saturu ar mērķi sagatavot topošos uzņēmējus savu projektu prezentēšanai potenciālajiem investoriem.

„Kellermana lekcija pavēra semināra dalībniekiem negaidītu, jaunu redzējumu par investīciju projektu prezentāciju veidošanu. Lektors pierādīja, ka ikviens var būt teicams prezentētājs, ja vien zina, kā pareizi veidot un pasniegt savu ideju. Atklājās, ka jebkura ideja var kļūt saprotama pat piektklasniekam, ja tiek pasniegta caur stāstu. Visi mūsu jaunie uzņēmēji jūtas ļoti gandarīti un iedvesmoti turpmākiem darbiem,” atzīst biznesa inkubatora „Magnus” vadītājs un biznesa ideju konkursa „Cēsīs var!” rīkotājs Dairis Cālītis.

Lekcijas rezultātā ikviens tās dalībnieks tika ekipēts ar padomu kopumu veiksmīgu investīciju piesaistes prezentāciju sagatavošanai, uz kā tika balstītas mārketinga konsultāciju uzņēmuma „Republic Performance” veidotās klientu prezentācijas vairāku tūkstošu latu piesaistei.

„Man bija patiess prieks vērot lekciju un gūt pārliecību saviem iesāktajiem darbiem. Līdz šim esmu bijusi uz daudziem semināriem, bet šis bija īpašs ar to, ka ir viegli uztverams un saistoši pasniegts,” piebilst viena no semināra dalībniecēm, uzņēmēja Inese Osīte.

„Cēsīs var!” - biznesa ideju konkurss, ko rīko biznesa inkubators „Magnus” sadarbībā ar Cēsu novada domi. Konkursa mērķis ir veicināt jauno uzņēmumu rašanos un veicināt Cēsu pilsētas un apkārtnē esošo iedzīvotāju iestāšanos komercdarbībā. Konkurss palīdzēs tikt skaidrībā par savas biznesa idejas perspektīvām, iegūt biznesa sākšanai nepieciešamās prasmes, finansējumu, jaunus kontaktus un pieredzi. Vairāk informācijas: www.cesis-var.lv.

 

Nikita Kellermans - Latvijā dzimis pārdošanas eksperts un kompānijas „Republic Performance” vadītājs. Specializējas „business-to-business" pārdošanas pakalpojumu sniegšanā un lietišķo pārrunu vadīšanā. Kellermana veidotus un vadītus seminārus par pārdošanas jautājumiem kopš 2009. gada apmeklējuši vairāk nekā 1500 Latvijas un ārzemju kompāniju pārstāvji. Vairāk informācijas www.nikita.lv.

 

„Republic Performance” - Latvijas kompānija, kas kopš 2008.gada nodarbojas ar mārketinga un pārdošanas stratēģiju izstrādi. Sniedz tādus pakalpojumus kā mērķauditorijas analizēšana, konkurētspējīgās priekšrocības noteikšana, pārrunu veikšana, prezentāciju izstrāde un vadīšana, distribūcijas kanālu noteikšana u.c. Klientu vidū Maximus Capital Markets, RBSSkals, Baltkom, Double Coffee, Dominante Park, Randoms, Aroma Art, Sirowa Rīga, Digital Mind u.c. Vairāk informācijas www.republic-performance.com.

 

Papildu informācija:

Mikus Opelts, „Republic Performance”; mob. tālr.: +371 26106903; e-pasts: mikus@republic-performance.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv