Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 6.decembris  


13.decembrī seminārs Cēsu māksliniekiem un radošajiem uzņēmējiem

13.decembrī projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģiona attīstībai" ietvaros Cēsu jaunajā pilī notiks pirmais seminārs Cēsu māksliniekiem un radošajiem uzņēmējiem.

Seminārs piedāvās neformālu tikšanos ar mūziķi Denisu Paškevicu, lai runātu par mūslaiku pārmaiņām, ar kurām sastopas mākslinieki, īstenojot savu radošo darbību.

Uz tikšanos aicināti ne tikai tie, kas darbojas mūzikas jomā, jo semināra ietvaros iecerētā diskusija tiks organizētā plašākā mērogā, skarot arī citas mākslu jomas. Bez tam semināra laikā tiks apzinātas Cēsu mākslinieku un radošo uzņēmēju intereses un vēlmes, lai saprastu kādas vēl varētu būt  projektā iecerētā apmācību cikla tēmas nākamā pusgada laikā.

Dalība seminārā BEZ MAKSAS! Programmu skatīt ŠEIT


Lūdzu pieteikt savu dalību līdz 9.decembrim, atsūtot e-pastu projekta asistentei Elīnai Kalniņai uz e-pastu: elina.cesis@gmail.com.

Papildus informācija par semināru un projektu kopumā pa  tel.:27878275 (Ilona Asare) vai tel.: 25445433 (Elīna Kalniņa).

Semināru organizē Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs un biedrība "Mākslas izglītības centrs Trīs krāsas"  projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" ietvaros.


Elīna Kalniņa
Projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" asistente

Tālr.25445433

e-pasts: elina.cesis@gmail.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv