Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.decembris  


Cēsu novada Jauniešu dome saliedējas un viesojas Amerikas vēstniecībā

Lai saliedētos jaunajā sastāvā, Cēsu novada Jauniešu dome devās izbraucienā. Viens no jauniešu galamērķiem bija Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība. Jau oktobrī, kad Cēsīs viesojās diplomāti no Amerikas, Jauniešu dome tika ielūgta ciemos uz Rīgu. Viesošanās bija lietderīga! Ir iegūti jauni konakti un jauna informācija – gan par projektu rakstīšanas iespējām, gan studiju un stipendiju piedāvājumiem. Ja kādam šī informācija varētu būt noderīga, to ir iespējams iegūt Jauniešu mājā – Informācijas punktā!

 

Interesants bija diplomātes stāsts par savu pieredzi un to, kā viņa ieguvusi stipendiju studijām un iesaistījusies politikā. Viņas iedrošinājums jauniešiem – sapņot lielus sapņus, jo tie piepildās! 

Savdabīgs un neaizmirstams piedzīvojums - Rīgas Improvizācijas teātra apmeklējums. Izrādē Ar šarmu pret karmu iespēja izmēģināt savus spēkus improvizācijā tika dota arī pāris CNJD biedriem. Rīgas Improvizācijas teātris nu ir kļuvis par Jauniešu domes izvēli Nr.1, ja runa ir par teātri!

 

Par iespēju atpūsties no darbiem, labi pavadīt laiku, saliedēt mūsu komandu un baudīt Rīgas atmosfēru sakām paldies Cēsu Bērnu un jauniešu centram „Spārni”!


Informāciju sagatavoja:

Zane Šūlmeistere

Cēsu novada Jauniešu domeAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv