Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.decembris  


Jaunieši pret vardarbību


Cēsu speciālisti ir iesaistījušies resursu centra sievietēm „Marta” realizētajā, OAK fonda finansētajā projektā ”Sargi sevi – sargi līdzbiedrus!”, kura ietvaros tiek organizētas zēnu un meiteņu grupas Cēsīs.

 

Sadarbības ietvaros, ar Nīderlandes vēstniecības atbalstu tiek organizēts arī projekts Jaunatne pret vardarbību „Es Būšu”.

 

Cēsīs ar skolu jauniešiem 1. pamatskolā tikās resursu centra speciāliste un diskutēja par vardarbības tēmu. Pie Cēsu Bērnu un jauniešu centra Cēsu jaunieši ir izveidojuši un uzstādījuši maketu „štābiņam”, kas drīzumā pārtaps 10 reizes lielākā objetkā ar praktisku pielietojumu, un tiks izvietots aiz centra. Štābiņš - DROŠA PIETURA, kam ir simboliska nozīme par drošo vietu, kas ir brīva no vardarbības – simboliska baiļu un negatīvās enerģijas pārvēršana pozitīvajā, proti, drošības sajūtā


 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu Bērnu un jauniešu centra

Jaunatnes lietu speciāliste

Iveta JermolājevaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv