Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.janvāris  


AS „Latvenergo” aicina skolēnus piedalīties erudīcijas konkursā „eXperiments”

Šī gada 7.janvārī sākusies pieteikšanās AS „Latvenergo” erudīcijas konkursam „eXperiments”, kas vairākus gadus bija atpazīstams ar nosaukumu „Gaišākā galva”.

 

„eXperiments” ir konkurss 8. un 9. klašu skolēniem, un tā mērķis ir izglītot skolēnus par drošu un efektīvu elektroenerģijas lietošanu sadzīvē un skolā, veicināt interesi par eksaktajām zinātnēm, rosinot teorētiskās zināšanas droši un pareizi izmantot praksē.

 

Lai pieteiktos dalībai konkursā, komandai jāaizpilda pieteikuma anketa un laika posmā no 2008. gada 7. janvāra līdz 14. janvārim (pasta zīmogs) jānosūta uz adresi:

a/k 100

Rīga, LV-1010

Konkursam „eXperiments”

 

Katra skola pa pastu saņems pieteikuma anketas kopā ar konkursa nolikumu, šī informācija ir pieejama arī konkursa mājas lapā www.experiments.lv.

 

Konkursā piedalīsies tikai tās komandas, kas būs atsūtījušas pareizi aizpildītu pieteikuma anketu. Šīs komandas saņems pieejas kodu atlases uzdevumu veikšanai konkursa mājas lapā www.experiments.lv.

 

Konkursā startē 5 skolēni ar komandas kapteini. Komandai ir skolotājs konsultants. No vienas skolas var piedalīties vairākas komandas, taču skolotājs par konsultantu var būt tikai vienai komandai. Katrai vienas skolas komandai konsultants var būt cits skolotājs.

 

Konkursa neklātienes atlases kārta notiks no 2008. gada 21. janvāra līdz 11. februārim. Arī šogad atlases kārtas uzdevumi būs jāizpilda internetā. Atlases kārtas uzdevumi sagatavoti 10 līmeņos - pirmos deviņus līmeņus veido ar fiziku saistīti testi un aprēķina uzdevumi. Lai izpildītu konkursa neklātienes daļas 10. līmeņa uzdevumu, jāveic radošs eksperiments, kurā tiek pierādītas zināšanas par efektīvu elektroenerģijas lietošanu.

 

Konkursa pirmās kārtas rezultāti tiks paziņoti 2008. gada 19. februārī un publicēti konkursa mājas lapā www.experiments.lv. Kopvērtējumā tiks atlasītas 27 komandas ar vislielāko kopējo punktu skaitu, kuras tālāk sacentīsies konkursa klātienes kārtā - ceturtdaļfinālā, pusfinālā un finālā, kas tiek organizēti kā konkurss klātienē – televīzijas studijā.

 

Visas konkursā piedalījušās komandas savu rezultātu varēs uzzināt konkursa mājas lapā.

 

Fināla sacensībās pirmo vietu ieguvusī komanda un skolotājs - konsultants saņems galveno balvu – ceļojumu. Konkursa otrās un trešās vietas ieguvēji iegūs dažādas vērtīgas balvas, kā arī visas konkursa klātienes kārtā startējušās komandās saņems veicināšanas balvas.

 

Plašāka informācija par konkursu „eXperiments” un tā norises gaitu : www.experiments.lv

 

Papildu informācija: Linda Erdmane

Tālr.: 7333375

 

 

Informāciju sagatavoja:

Sandra Vējiņa

AS „Latvenergo” Komunikācijas un mārketinga departamenta

Ārējās komunikācijas daļas projektu vadītāja

T. 64290421, mob. 29161531

sandra.vejina@latvenergo.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv