Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.janvāris  


Vēl šonedēļ Cēsīs mirdzēs svētku rotājumi

Visi vidzemnieki un tālāki viesi līdz 19.janvārim aicināti apmeklēt Cēsis un baudīt svētku noskaņu pilsētas ielās, kā dienas gaišajā, tā tumšajā laikā.

 

Svētku noskaņa pilsētas ielās, laukumos un parkos radīta ar iepriekš Cēsīs neredzētiem rotājumiem – uz svētkiem uzstādītas vairākas gaismas arkas pilsētas centrā, kā arī dekoratīvie lampiņu lukturīši pie apgaismes stabiem un izrotāti koki Rožu laukumā, Maija parkā un pilsētas ielās.

 

2008.gadā veikta nolietojušos rotājumu apmaiņa pret cita veida rotājumiem, papildinot kopējo svētku noformējumu pilsētas centrā un ārpus tā.

 

Cēsu pilsētas domes Komunālā nodaļa informē, ka pašvaldības uzstādītās egles priecēs iedzīvotājus un viesus līdz 12.janvārim, savukārt pārējie rotājumi būs apskatāmi nedēļu ilgāk, līdz 19.janvārim. Komunālās nodaļas vadītājs Igors Mercs informē, ka šogad rotājumu apskatīšanas laiks ir īsāks, taupības nolūku dēļ.

 

„Šogad jauni dekoratīvie lampiņu lukturīši uzstādīti pie apgaismes stabiem Vaļņu, Valmieras un Piebalgas ielās. Vienības laukums rotājas ar jaunu liekto gaismas lietutiņu (aizkaru) rotājumiem, pie kuriem Latvijas Republikas proklamēšanas 90.gadadienas svētku laikā bija piestiprināti Latvijas valsts karodziņi, kā arī Vienības laukuma ziedu veidnēm piestiprināti gaismas lietutiņu konusi. Tāpat Rožu laukumā pie jauniem rotājumiem tikusi svētku egle un laukumā augošā kastaņa. Maija parkā jauni rotājumi ieviesti ar divu dekoratīvo zvēriņu uzstādīšanu, štābiņa un pergolas izrotāšanu, kā arī dižskābarža ietērpšanu gaismas tērpā. Vairāki koki Lenču un Rīgas ielā ieguvuši sarkano gaismiņu rotājumus,” informē Cēsu pilsētas domes Būvvaldes vadītājs Jānis Zlaugotnis.

 

Cēsu pilsētas domes Komunālās nodaļas vadītājs Igors Mercs stāsta, ka iepirkums par šiem rotājumiem veikts jau pērnajā gadā un ticis veikts savlaicīgi, nesagaidot gada nogali un ekonomiskās situācijas izmaiņas valstī. 2009.gadā Ziemassvētku rotājumi papildināšana Cēsīs nav plānota.

 

Cēsu pilsētas domes speciālisti vēsta, ka ir gandarīti par šī gada pilsētas svētku rotājumu izvietojumu un kopējo izskatu, rotājumi ir gaiši, radoši un interesanti.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv