Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.janvāris  


Cēsīs plāno rekonstruēt Zaķu ielas pārvadu

Cēsu pilsētas dome 2008.gada decembrī iesniegusi projekta pieteikumu Eiropas Reģionālās attīstības fondā par Zaķu ielas pārvada Cēsīs rekonstrukciju, ar nolūku paaugstināt satiksmes un gājēju drošību pilsētā.

 

Projekta mērķis ir paaugstināt transporta sistēmas efektivitāti potenciāli bīstamā vietā, kā arī optimizēt satiksmes kustības organizāciju, izveidojot atbilstošu transporta infrastruktūru, vienlaicīgi uzlabojot satiksmes dalībnieku drošību. Projekta laikā plānots rekonstruēt Zaķu ielas pārvadu pār Bērzaines ielu, ierīkot apgaismojumu pie un zem pārvada, izbūvēt gājēju ietves un sakārtot lietus ūdens kanalizāciju.

 

Tā kā Cēsu pilsētas dome 2010. – 2011.gadā plāno rekonstruēt arī vienu no Cēsu maģistrālajām ielām - Gaujas ielu, rekonstrukcijas laikā satiksmi būtu nepieciešams novirzīt pa Zaķu ielu, kas šobrīd nav iespējams pārvada sliktās infrastruktūras dēļ. Zaķu ielas pārvada projekta īstenošana ievērojami atvieglos satiksmes organizāciju arī pēc plānotās Gaujas ielas rekonstrukcijas.

 

Zaķu ielas pārvads ir nozīmīgs Cēsu pilsētas transporta sistēmas objekts, to galvenokārt izmanto operatīvais transports – neatliekamā medicīniskā palīdzība.

 

Ja projekts gūs atbalstu, tā īstenošanu plānots uzsākt 2009.gada maijā un pabeigt līdz 2010.gada 1.janvārim, kopējās plānotās izmaksas sastāda 400 000 LVL.

 

Pēc projekta realizācijas iedzīvotājiem būs izveidota ērtāka un drošāka pārvietošanās iespēja, kā arī atvieglota transporta plūsma, savukārt apgaismojums uzlabots vides drošību.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

T.64121677

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv