Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 7.janvāris  


Jaunieši, laipni lūgti uz otro sarunu seriālu 11.janvārī!

Pirmdien, 11.janvārī, no plkst. 15:00 līdz 16:30 Cēsu Valsts ģimnāzijas zālē, L.Paegles ielā 1 notiks otrā diskusija 10.-12.klašu audzēkņiem projekta Vienas profesijas dažādās sejas ietvaros. Šoreiz sarunā ar jauniešiem tiks izzinātas arhitektūras, būvniecības un interjera dizaina specialitātes, par kurām pastāstīs sarunas viesi, profesionāļi šajās jomās - esošie un bijušie cēsnieki. Uz diskusiju aicināti vecāko klašu audzēkņi no visām bijušā Cēsu rajona skolām.

 

Specialitātes - būvniecība, arhitektūra un interjera dizains

 

Būvnieku profesiju pārstāvēs SIA Wolf System (www.wolfsystem.lv) valdes priekšsēdētājs Juris Kozlovskis, kura profesionālā pieredze ietver būvuzraudzības un būvniecības projektu vadību gan Latvijā, gan ārvalstīs. J.Kozlovska profesionālo karjeru raksturo četri pieredzes gadi būvniecības kompānijā Wolf Systembau GmbH Austrijā, Latvijas Bankas Rīgas filiāles jeb Naudas glabātavas projekta vadība un Latvijas Bankas Būvniecības pārvaldes vadītāja amats no 1998.-2003.gadam, kā arī SIA Wolf System uzņēmuma izveide un vadība, kas specializācijas lauksaimniecības būvju un ražošanas ēku būvniecībā no metāla un koka konstrukcijām.

 

Ar arhitekta profesiju iepazīstinās arhitektu biroja SIA Marta Saule valdes priekšsēdētājs Zintis Butāns. Šis arhitektu birojs ir pazīstams ar savu rokrakstu un filozofiju, kuru var novērtēt paveiktajos darbos, piemēram, Cēsīs nesen tapušajā SIA Tīrības nams ēkas arhitektūrā un interjerā. Arhitektu biroja sertificētās darbības jomas ir dzīvojamo, publisko un ražošanas ēku un būvju arhitektūra, objektos veicot arī telpas iekārtojuma, apgaismojuma, detaļu un grafisko dizainu, kā arī ainavu arhitektūra.

 

Arhitekta un interjera dizaina speciālista ikdienā jauniešiem palīdzēs ielūkoties arī SIA INCH 1967 (www.inch.lv) valdes locekle Jana Jaunzema, arhitekte pēc izglītības un pieredzes. J.Jaunzemas pieredzē ir arī astoņu gadu darbs arhitektu birojā SIA Sīlis, Zābers un Kļava, kā arī pedagoga darbs – viņa bijusi direktore Bauskas mākslas skolā un pedagoģe DA Cēsu valsts ģimnāzijā. 

 

Seko informācijai!

 

Pirmā diskusija projekta Vienas profesijas dažādās sejas ietvaros notika pērnā gada decembrī un tajā piedalījās medicīnas, farmācijas un dabaszinātņu pārstāvji. To apmeklēja vairāk nekā 100 jaunieši no Cēsu Valsts ģimnāzijas, DA Cēsu valsts ģimnāzijas, Cēsu 2.vidusskolas, Cēsu vakara vidusskolas, Priekuļu vidusskolas un Nītaures vidusskolas. Interesentu lokā bija jaunieši, sākot no 8. līdz pat 12.klasei.

 

Līdz 2010.gada maijam notiks vēl četras sarunu sērijas ar populārāko profesiju pārstāvjiem dažādu jomu inženierzinātnēs, uzņēmējdarbībā un radošajās profesijās. Nākamajā diskusijā tiks aplūkots darbs informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju jomā, savukārt turpmāk - kultūras menedžmentā, uzņēmuma vadībā, finansēs, jurisprudencē, personāla vadībā, mārketingā un komunikācijās. Tās ir populārākās sfēras, kurās paši jaunieši saskata savu profesionālo nākotni, liecina Cēsu novada Jauniešu domes veiktā aptauja Cēsu pilsētas un tuvējo novadu skolās 2009.gada septembrī.

 

Organizatori un finansētāji

 

Projektu Vienas profesijas dažādās sejas organizē biedrība Cēsinieku klubs sadarbībā ar Cēsu novada Jauniešu domi. Sīkāka informācija par projektu pieejama Cēsu mājas lapā www.cesis.lv, Cēsinieku kluba sadaļas apakšizvēlnē Lielākie projekti šeit.

 

Projektu finansiāli atbalsta Sorosa fonds – Latvija. Plašāka informācija par Sorosa fonda – Latvija atbalsta virzieniem pieejama internetā www.sfl.lv.

 

Projekta kontaktpersona:

 

Ilze Žagare

Tālrunis: 29486948

E-pasts: ilze.zagare@dabisks.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv