Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 7.janvāris  


Cēsis kopējā projektā iesaista sadraudzības pilsētas

 

Eiropas Komisijas izglītības un kultūras ģenerāldirektorāta programma „Eiropa Pilsoņiem” atbalstījusi Cēsu novada pašvaldības pieteikto projektu apakšprogrammā „Sadraudzības pašvaldību tīklojums”.

 

Programma sniedz iespējas, kas saistītas ar pilsētu sadraudzību. Projekta „Rīkosimies kopīgi labākai nākotnei” ietvaros atbalstīta Cēsu novada un Cēsu sadraudzības pašvaldību – Tyreso (Ziedrija), Ahimas (Vācija) un Rakveres (Igaunija) sadarbība dažādu ar plānošanu un sabiedrības iesaisti (īpaši jauniešu un sabiedrisko organizāciju līdzdalību), saistītu jautājumu risināšanā.

Cēsu pašvaldības un pašvaldības iestāžu darbiniekiem, sabiedrisko organizāciju aktīviem cilvēkiem būs iespēja apgūt pieredzi mūsu sadraudzības pilsētās, kā arī uzņemt viesus Cēsīs.

Projekta rezultātā tiks izgatavots buklets Cēsis faktos, izgatavots digitāls informatīvs materiāls par Cēsīm un sadraudzības pilsētām, kā arī uzlabota Cēsu mājas lapas sadaļa, kas saistīta ar informāciju par Cēsu sadraudzības pilsētām. Projekta aktivitātes ilgs no 2010.gada 1.janvāra līdz 2011.gada 31.decembrim. Sadarbības stiprināšanas projektam no Eiropas Komisijas piešķirtais finansējums ir EUR 26 223.80.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Projektu vadītāja un vides speciāliste Inta Ādamsone

un

Sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv