Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 7.janvāris  


12.janvārī Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija

 

Pēc piecu mēnešu pārtraukuma tiek atsāktas izbraukuma konsultācijas, t.i., Vaivaru tehniskais palīglīdzekļu centrs 12.janvārī no pulkst. 10:30 līdz 12:30 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16 Dienas centra pensijas vecuma personām telpās organizēs pirmo izbraukuma konsultāciju Cēsīs.

 

Iepriekš tikām informējuši, ka 2009.gada septembrī likvidēja valsts aģentūru “Tehnisko palīglīdzekļu centrs”, tika slēgta Valmieras filiāle, kura organizēja ikmēneša izbraukuma konsultācijas uz Cēsīm un no augusta tika pārtrauktas konsultācijas arī Cēsīs. Tehnisko palīglīdzekļu centra tiesības, pienākumus pārņēma Valsts SIA Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”.

 

Kā atzīst Aģentūras Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītāja Laine Zālīte „Tā ir lieliska iespēja Cēsu novada iedzīvotājiem, kā arī apkārtējo novadu iedzīvotājiem saņemt Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācijas un arī tehniskos palīglīdzekļus Cēsīs, nebraucot uz Rīgu”.

 

Turpmāk Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra izbraukuma konsultācijas plānots organizēt vienu reizi divos mēnešos.

Lai speciālisti varētu sniegt visatbilstošāko palīdzību, interesenti aicināti iepriekš pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 67552350.

 

Diemžēl šajās izbraukuma konsultācijās  nebūs pieejami surdotehnikas un tiflotehnikas palīglīdzekļi. Informējam, ka sākot ar 2010.gada 1.janvāri surdotehniskos palīglīdzekļus izsniedz Latvijas Nedzirdīgo savienības SIA LNS Surdotehniskās palīdzības centrs, bet  tiflotehniku izsniedz Latvijas Neredzīgo biedrības Centrāla valde.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Pētersone

Cēsu novada

pašvaldības aģentūra

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv