Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 7.februāris  


Krievu romanču vakars – jaunas tradīcijas sākums

 

   Pilsētas 2.vidusskolas pedagogi un audzēkņi bija sagatavojuši jaukus svētkus sev un skatītājiem – „Krievu romanču vakaru”. Interese bija liela, jo kultūras centra zālē brīvu vietu bija maz. Divu stundu garo dziesmu, dzejas un deju programmu skatītāji vēroja ar interesi.

   Pasākumā piedalījās ar Krievijas vēstniecības Latvijā pirmais sekretārs Vjačeslavs Jefremovs. Šo jauno tradīciju viņš vērtēja atzinīgi uzteica arī skolnieku māksliniecisko varējumu. Pēc sarīkojuma vēstniecības pirmais sekretārs tikās ar domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu, izglītības nodaļas vadītāju Lolitu Kokinu, 2.vidusskolas direktori Innu Semjonovu un Pastariņa skolas direktori Ievu Eglīti. Saruna bija par izmaiņām 2.vidusskolā, kur tagad notiek apmācības arī latviešu plūsmā. V. Jefremovs atzina, ka tas ir loģisks risinājums. Galvenā uzmanība sarunā tika veltīta cēsnieku sadarbībai ar tautiešiem Sibīrijā. V. Jevfremovs solīja ka arī Krievijas vēstniecība veicinās un atbalstīs šo sadarbību.

 

 

Informāciju sagatavoja

Domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs

Andris VanadziņšAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv