Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 7.februāris  


Cēsu gads starptautiskajā izstādē/gadatirgū "Balttour 2011"

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un sabiedrībā zināmi cēsnieki aktīvi gatavojas 18. Starptautiskajai tūrisma izstādei - gadatirgum „Balttour 2011”, kas no 11. līdz 13. februārim notiks Rīgā, Izstāžu centrā Ķīpsala (Ķīpsalas ielā 8).

 

Cēsu novada stendā jeb īpaši izveidotā tunelī „Cēsu gads” apmeklētājiem vizuāli tiks uzburts Cēsu šarms visos gadalaikos, atklājot senatnes elpas auru un dabas klātbūtni. „Pavasarī Cēsis vilina ar dabu, vasarā pilsētā burtiski smaržo māksla, rudenī te virmo enerģija, bet ziema ir azarta un uzvaru laiks,” informē "Cēsu Kultūras un Tūrisma centra” direktore Jolanta Sausiņa, kura stenda tapšanas procesā aicinājusi piedalīties arī sabiedrībā zināmus un talantīgus cēsniekus.

 

Speciāli Cēsu novada stendam sadarbībā ar cēsnieku, fotogrāfu Jāni Vīksnu tapuši vizuālie materiāli. Tajos dziedošā Dukuru ģimene ar šinšillām Oziju un Robiju atklāj piknikošanas knifus Cēsīs, TV seja un Cēsu Mākslas festivāla ietvaros notikušās modes mākslas izstādes „Trans-in-form” veidotāja Gundega Skudriņa ļauj sajust mākslas un kultūras garšu, aktieris un uzņēmējs Juris Žagars liek noticēt azarta un brīvības garam, savukārt bruņinieka tēlu uzbur Andris Geidāns, bet senatni simbolizē viduslaiku kultūras programmu veidotāja Ieva Kalniņa.

 

Paralēli stendā būs iespēja iepazīties ar daudzveidīgām kultūras pasākuma norisēm un  aktuāliem tūrisma piedāvājumiem, katram gadalaikam atrodot savu īpašo akcentu. Kopā ar „Cēsu Kultūras un Tūrisma centru” izstādē piedalīsies piedzīvojuma parks „Ozolkalns”, aktīvās atpūtas centrs „Žagarkalns” un Āraišu ezerpils. Stendu atbalsta A/S Cēsu Alus.

 

 

18.Starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus "Balttour 2011", norisināsies izstāžu centrā Ķīpsalā Rīgā, Ķīpsalas ielā 8!
Izstādes darba laiks:
11. februārī 11.00 – 14.00 (profesionāļiem)
11. februārī 14.00 – 20.00
12. februārī 10.00 – 18.00
13. februārī 10.00 – 17.00

Uz tikšanos izstādē!

Attēlā redzama Dukuru ģimene no Raiskuma. Foto Jānis Vīksna

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28318318;28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv