Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 7.marts  


Cēsu kultūras projekti guvuši finansiālu atbalstu Latvijā un Eiropā

Noslēdzies Valsts Kultūrkapitāla fonda (KKF) 2011.gada pirmais kultūras projektu konkurss. Šogad no Cēsīm finansiālu atbalstu ieguvuši pieci projekti dažādās kultūras nozarēs.

Ir atbalstīti Cēsu Kultūras un Tūrisma centra iesniegtie projekti „Imanta Kalniņa mūzikas svētki Cēsīs” (500 Ls), „Koklētājas Laimas Jansones koncerts "Sidrabs" Cēsīs” (125 Ls) un „Leģendārais fotogrāfs un kinooperators Jānis Doreds - cēsnieks Latvijā un pasaulē” (500 Ls).

Vēl atbalstu guvuši - Cēsu Centrālās bibliotēkas projekts „Bibliotēku nedēļa Cēsīs - iespēja uzzināt, iepazīt, iemācīties, izdarīt” (500 Ls) un Cēsu Pils ģildes fonda projekts „Laikmetīgās mākslas izstāde "Starptelpa" mākslas festivāla "Cēsis 2011" ietvaros” (2400 Ls).

Jāatzīmē, ka Cēsu Pils ģildes fonds ir ieguvis arī Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu, piedaloties ES programmas „Kultūra” konkursā, projekta „Eksperiments un izcilība” Experiment and Excellence”) realizācijai sadarbībā ar kultūras organizācijām no Francijas, Lietuvas un Īslandes (EK finansējums projektam ir 200 000 eiro).

Pateicoties piesaistītajam finansējumam, cēsniekiem un pilsētas viesiem šogad būs iespējams baudīt vairākus interesantus mākslas pasākumus. Pirmais no tiem jau bija skatāms 5.martā – Cēsu Izstāžu namā Laimas Jansones kokles improvizācijas koncerts „Sidrabs”. Ar leģendāro kinooperatoru Jāni Doredu apmeklētāji tiks iepazīstināti Muzeju naktī 14.maijā.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 28342115;64127636

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv