Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 7.marts  


ZAAO dalībnieku sapulce

Piektdien, 4.martā, notika ikgadējā SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO) dalībnieku sapulce. Viens no galvenajiem darba kārtības jautājumiem bija ZAAO valdes priekšsēdētāja Aivara Sirmā ziņojums par 2010.gada darbības rezultātiem. Dalībnieku sapulcē tika apstiprināts 2010.gada pārskats un ievēlēts revidents 2011.gada pārskata revīzijai, kā arī saskaņoti 2011.gada darbības plāni. Dalībnieki tika iepazīstināti arī ar ZAAO plānoto pakalpojumu attīstību nākamajam gadam.

SIA „Laika stars” vadošais finanšu eksperts Jānis Pinnis ZAAO akcionāriem ziņoja par uzņēmuma finanšu diagnostikas rezultātiem, un savā ziņojumā kā pamatotu un veiksmīgu atzinīgi novērtēja uzņēmuma realizēto attīstības projektu – poligona Daibe 2.šūnas izbūvi un atkritumu priekšapstrādes centra izveidi, ņemot vērā zemās būvniecības izmaksas šajā laikā, un būtisko Kohēzijas fonda atbalstu. Kā ZAAO veiksmīgas attīstības pamats tika atzīmēta vienota akcionāru rīcība un politika.

Pašvaldību pārstāvji tika iepazīstināti arī ar poligona biogāzes apsaimniekošanas 2010.gada rezultātiem un plānotajiem darbiem 2011.gadā. Tāpat tika apskatīti dažādi jautājumi, kas saistīti ar uzņēmuma ikdienas darbības veikšanu.

Dalībnieku sapulce notika Pārgaujas novada, Raiskuma pagasta Auciema muižā, kur novada priekšsēdētājs Hardijs Vents laipni uzņēma kolēģus ar sarūpētu Stalbes pagasta bērnu muzikālu sveicienu.

ZAAO ir pašvaldību dibināta komercsabiedrība, kas jau 12 gadus pašvaldību uzdevumā sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Ziemeļvidzemes reģionā, un jau desmit gadus uzņēmums darbojas arī vides izglītības jomā, veicot sabiedrības izglītošanas aktivitātes, lai veicinātu apkārtējās vides kvalitātes uzlabošanu.

 

Ingrīda Gubernatorova

SIA ZAAO attīstības daļas vadītāja

Tālr. 642 81502

Mob. tālr. 26537816

E-pasts: Ingrida@zaao.apollo.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv