Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 7.marts  


Bērni zīmē grāmatzīmes labdarības projektam „Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa”

 

 

         

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (Biedrība) zīmējumu konkursā „Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa” izraudzīti desmit uzvarētāji. Viena no uzvarētājām ir arī Stella Bērziņa (11 gadi) Cēsu mākslas skolas audzēkne.

 

Biedrība aicināja bērnus iesūtīt savas idejas grāmatzīmju noformējumam. Grāmatzīmes ar bērnu zīmējumiem tiks izmantotas labdarības projektā „Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa”, lai aicinātu ziedot bērnu grāmatām Latvijas bibliotēkām.

 

Undīne Būde, Biedrības valdes priekšsēdētāja un viena no konkursa žūrijas loceklēm uzsver: „Saņēmām tika daudz lielisku darbu, ka izvēlēties uzvarētājus bija patiešām grūts un atbildīgs uzdevums. Bērni konkursā bijuši ļoti radoši un veidojuši grāmatzīmes dažādās tehnikās. Daudzas no tiem ir tiešām mākslas darbi. Šobrīd domājam, kā visas grāmatzīmes parādīt plašākai publikai”. 

 

Konkursam kopumā iesūtīti 3225 darbi. Jaunākajam dalībniekiem ir tikai 3 gadi, vecākajam – 17.

 

Attēlā: Stellas Bērziņas darbs.

 

Papildus informācija:

Sanita Kitajeva

67843767

29355624

sanita@gaisma.lv

www.twitter.com/LNB_AB

 

 

    Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv