Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 7.marts  


Aicina uz bezmaksas vieslekcijām par klientu apmierinātību un uzņēmuma peļņu

Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes lektore Iveta Upīte aicina uz bezmaksas vieslekcijām „Kā sasaistīt klientu apmierinātību ar uzņēmuma peļņas līmeni”  Cēsu iedzīvotājus.

 

Iveta Upīte lekcijās stāstīs par piecām būtiskām tēmām:

1. Mijattiecību veidošana. Pārdošanas panākumi un ilgstošas uzņēmējdarbības attīstība balstās tikai uz uzņēmuma attiecībām ar pircēju,- kā cilvēki saprotas un savstarpēji mijiedarbojas. Pircējs grib, lai viņu apkalpo ar aizrautību. Aizrautīga pieeja ir lipīga, un uzņēmuma aizrautība attiecībā uz pircējiem tiks atmaksāta ar viņu aizrautību attiecībā uz uzņēmumu.

 

2. CRM iespējas attiecību veidošanā. Attiecību veidošana ar klientiem jau gadiem ir bijusi viena no svarīgākajām katrā uzņēmumā, taču, informācijas iegūšanai, apmaiņai un izplatīšanai kļūstot vienkāršākai, samazinās klientu lojalitāte.

 

3. Biznesa mērķu un klientu vēlmju vienotība. Katra uzņēmuma mērķis ir vienkāršā un saprotamā valodā sniegt klientiem profesionālas konsultācijas par savu piedāvāto preci, izskaidrot tirgus smalkākās nianses un piedāvāt labākos un piemērotākos risinājumus. Precīzi un individuāli izvērtēt un konsultēt katra klienta vēlmes un nepieciešamības, piemeklēt klientam piemērotāko risinājumu.

 

4. One-to-one mārketings. Lai nodibinātu darījuma attiecības ar pircējiem, ir pilnībā jāizprot viņu pirkšanas procesa uzbūve, kā arī uzņēmumu un individuālo darbinieku-pircēju uzvedība.

 

5. Darījuma sarunu kultūra. Attiecības nevar sākties, kamēr nerunā ar pareizo cilvēku un nenodod viņam īsto vēstījumu.

 

 

 

Lekcijas notiks  Biznesa augstskolas Turība filiāles telpās.

 

Cēsīs, L.Paegles ielā 1, 11.martā plkst.14.00

 

 

 

 

Papildu informācija par lekcijām:
Jolanta Brilte

Biznesa augstskolas Turība Filiāļu vadītāja

Tālr. 67616022, 26389103, e-pasts: jolanta.brilte@turiba.lv

 

Papildu informācija medijiem:

Līga Beināre

Biznesa augstskolas Turība, Sabiedrisko attiecību vadītāja

Tālr. 67606102, e-pasts: liga.beinare@turiba.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv