Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 7.marts  


Aicina pieteikties bērnu piedzimšanas pabalstam

No šī gada 16. marta stājas spēkā Cēsu novada domes saistošie noteikumi Nr. 3 „Par bērna piedzimšanas pabalstu Cēsu novadā”.


Tiesības saņemt pabalstu par katru jaundzimušo bērnu ir vienam no bērna vecākiem, ja bērna un vecāka deklarētā dzīves vieta ir Cēsu novadā. Pabalstu var saņemt arī persona, kura adoptējusi vai ņēmusi aizbildnībā bērnu līdz 6 mēnešu vecumam, ja pabalsts nav jau izmaksāts vienam no bērna vecākiem.

 

Pabalsts ir vienreizējs, un tā apmērs ir Ls 50,00. Ja abu vecāku vai vecāka (ja bērnam ir tikai viens vecāks) deklarētā dzīves vieta vismaz pēdējos 12 mēnešus ir bijusi Cēsu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, tad pabalsts tiek izmaksāts divkāršā apmērā.

 

Pabalsts paredzēts jaundzimušā pamatvajadzību nodrošināšanai - higiēnas priekšmetu, kā arī mīkstā inventāra un citu bērna audzināšanai un kopšanai paredzētu priekšmetu iegādei.

 

Sākot no š.g. 16. marta, bērna piedzimšanas pabalstu iespējams saņemt Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, iesniedzot iesniegumu (vai tiesas sprieduma par adopcijas apstiprināšanu kopija, ja pabalstu pieprasa adoptētājs). Pabalstu var pieprasīt 3 mēnešu laikā no bērna piedzimšanas, adopcijas vai aizbildņa iecelšanas dienas.


Sīkāka informācija pa tālr. 64127745
 

Informāciju sagatavoja:

Ance Saulīte

Cēsu novada

pašvaldības aģentūra

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127742

E-pasts: ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv