Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 7.aprīlis  


100 dienās pirms astoņsimtgades jubilejas cēsnieki sūta ielūgumu uz svētkiem Valsts prezidentei

7.aprīlī Cēsu dome un Cēsu 800 gadu sadarbības partneris „Latvijas pasts” rīko akciju:

13.00

Pulcējoties Cēsu vēstures un mākslas muzeja Velvju zālē, Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un Latvijas pasta ģenerāldirektors Gints Škodovs svinīgi pasludinās atlikušās 100 dienas līdz lielajai jubilejai.

  • Noslēgums loterijai „Vēstījums draugam”  

200 dienās līdz 800 gadei Cēsu pilsētas dome ar Latvijas pasta un Preses nama atbalstu izdeva atklātņu komplektu vēstījums draugam. Tā idejiskais mērķis bija dot iespēju iedzīvotājiem jau uz speciāli izveidotām pastkartēm sūtīt saviem draugiem radiem un paziņām  aicinājumu ciemos uz Cēsu astoņsimtgadi. Kā mudinājums sūtīšanai bija izsludinātā loterija, kurš nosūtīs visvairāk atklātnes saņems balvu – ceļojumu divām personām.

  • Pastmarku komplekta izlaišana un pirmās dienas zīmogošana

Šajā dienā (7.aprīlī) Latvijas pasts nāk ar savu dāvinājumu pilsētai pastmarku komplektu – četrām pastmarku uz kurām attēloti atpazīstamākie Cēsu kultūrvēsturiskie objekti – Jaunā pils, Viduslaiku pils, Sv. Jāņa baznīca un piemineklis „No zobena saule lēca”.

  • Ar pasta balodi Cēsis sūta vēstījumu par svētkiem Valsts prezidentei

Ņemot vērā, ka Cēsis iziet savas astoņsimtgades finiša taisnē, tieši 100 dienās pirms svētkiem ielūgums tiks nosūtīts arī Valsts prezidentei Vairai Vīķei Freibergai. Pastnieks šoreiz būs īpašs – tas būs īsts pasta balodis. Balodi svarīgajam uzdevumam sameklējis ir Latvijas pasts un to gaisā palaidīs pats Cēsu domes priekšsēdētājs Gints Šķenders. Iecerēts, ka balodis jau plkst. 17.00 uzticēto vēstījumu nogādās Prezidentes kancelejā. Pasta balodi sauc Aleksandrs.

Vēstījumā prezidentei stāv rakstīts: Cienījamā Valsts prezidente. Ļoti gaidīsim Jūs ciemos uz mūsu pilsētas 800gadu jubileju šā gada jūlija mēnesī. Cēsnieki.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv