Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 7.aprīlis  


Vēstījums draugam uzvarētājs pensionēts skolotājs, cēsnieks Arvīds Treimanis

Cēsis                                                                                                     2006.gada 7.aprīlī

 

 

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Velvele

 

 

Šodien, 7.aprīlī, notika izloze atklātņu nosūtīšanas konkursam „Vēstījums draugam”. Tas bija Latvijas pasta, Cēsu pilsētas domes un a/s Preses nams izsludināts konkurss 200 dienu pasākumā (28.12.2005.) pirms Cēsu 800 gades, kur ikviens varēja nosūtīt saviem draugiem, radiem paziņām uzaicinājumu uz Cēsu 800gades svētkiem šā gada jūlijā no 13 līdz 16.datumam.

Konkursā bija piedalījušies deviņi cēsnieki, kur septiņi cilvēki katrs bija nosūtījuši vienu atklātņu komplektu (24 pastkartes), viens divus un viens trīs pastkaršu komplektus. Par uzvarētāju kļuva pensionētais sporta skolotājs, Cēsu patriots Arvīds Treimanis. Kā dāvanu viņš saņēma Latvijas pasta apmaksātu 300 latu čeku ceļojumam uz jebkuru uzvarētāja izvēlētu vietu.

Saņemot dāvanu skolotājs atzina, ka nosūtījis vēl vairāk 102 atklātnes saviem draugiem visā pasaulē.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv