Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.aprīlis  


Cēsīs tiekas seminārā par veselīgu uzturu

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrā pirmsskolas izglītības iestāžu un skolu medicīnas māsas tikās seminārā „Kas ir manā vēderā un šķīvi?”.

 

Semināra mērķis bija iepazīties ar centra piedāvājumu bērniem un jauniešiem, diskutēt par veselīga uztura lietošanas pamatnosacījumiem, biežākajām gremošanas trakta slimībām un rīcību akūtos saslimšanas gadījumos.

 

Semināru vadīja centra medicīnas māsa Liene Veitnere. Savukārt semināra dalībniekus ar savu zinātnisko pētījumu par krāsaino dzērienu un E vielu ietekmi uz cilvēka organismu iepazīstināja Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolniece Džeina Šulte un Valmieras Pārtikas ražošanas vidusskolas audzēknis Kārlis Krišfelds. Vairāki mediķi nolēmuši šos jauniešus aicināt uz savām skolām, lai iepazīstinātu skolēnus ar veikto pētījumu rezultātiem un mudinātu ikvienu būt atbildīgam par savu veselību.

 

Medicīnas darbinieki atzinīgi novērtējuši semināru un plāno sadarbību vairākos virzienos; Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs, sadarbībā ar Cēsu rajona veselības aprūpes koordinatori Skaidrīti Astahovsku-Eglīti, turpmāk īstenos tālākizglītības programmu izglītības iestāžu medicīnas darbiniekiem Cēsu rajonā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677; 28645386

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv