Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.aprīlis  


Cēsīs uzsākta pilsētas attīstības programmas sabiedriskā apspriešana

Šodien, 7. aprīlī sākas Cēsu pilsētas attīstības programmas pirmās redakcijas sabiedriskā apspriešana, kas turpināsies līdz 21.aprīlim. Cēsu pilsētas iedzīvotāji aicināti sniegt savus priekšlikumus attīstības programmas pilnveidošanai.

 

Ar attīstības programmas pilnu tekstu var iepazīties Cēsu pilsētas mājas lapā www.cesis.lv, sadaļā „Cēsu pilsētas attīstības plāns” un Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā Cēsīs, Raunas ielā 4. Komentārus un ierosinājumus var iesniegt rakstiski Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā darba dienās no 8.00-17.00, kā arī sūtot uz e-pastu: dita.trapenciere@dome.cesis.lv vai Cēsu pilsētas mājas lapā.

Tāpat arī informāciju var saņemt Cēsu pašvaldības informatīvajos stendos pilsētas tirdzniecības vietās.

 

Cēsu pilsētas integrētā attīstības programma ir vidēja termiņa politisks dokuments, kas nosaka pilsētas attīstības vīziju, izvirza attīstības stratēģiskos mērķus, virzienus un nosaka konkrētus uzdevumus mērķu sasniegšanai. Galvenie Cēsu pilsētas attīstības virzieni ir kultūrvide, pilsētvide, mūžizglītība, sociālā vide un uzņēmējdarbība.

 

Attīstības programmas projektu izstrādāja Cēsu pilsētas domes izveidota darba grupa, kuras sastāvā bija dažādu nodaļu un struktūrvienību speciālisti, iesaistot Domes deputātus un dažādu nozaru speciālistus no pilsētas uzņēmumiem, kā arī sabiedrības pārstāvjus.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 64121677; 26469249

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv